Na topie

Halloween w World of Warships

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry komputerowe

Kategoria: Gry Gry komputerowe Tematyka: Free2Play gra sieciowa MMO Wargaming

W tym roku raz jeszcze przyjdzie nam toczyć boje z piekielnymi hordami Rasputina. Dziś rusza tryb Halloween w World of Warships.

  • Halloween w World of Warships
A A

Już dzisiaj (26 października) startuje Halloween w grze World of Warships. To oznacza, że wirtualni kapitanowie z całego świata mogą spróbować swoich sił w nowym trybie PvE. Wargaming zapowiada, że jest to kontynuacja wydarzenia z ubiegłego roku.

12 miesięcy temu gracze World of Warships brali bowiem udział w misji, polegające na eliminacji zagrożenia, jakie stanowiły piekielne hordy Rasputina. Na rok wystarczyło, ale teraz arcywróg powraca i jest silniejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

Misja zatytułowana Sunray in the Darkness (która jest częścią aktualizacji 0.6.12.1) raz jeszcze każe więc graczom uporać się z armią okrętów ciemności, a także zniszczyć portal, przez który te ostatnie trafiają do świata żywych. 

Na czas tej bitwy wirtualni kapitanowie będą mogli stanąć za sterami niszczyciela Urashima, krążownika Svyatozar, pancernika Magnu-S oraz lotniskowca Nobilium. Wszystkie mają, rzecz jasna, unikatowego kapitania i nietypowe wyposażenie.

Jeżeli sama dobra zabawa to dla was za mało, to dodajmy, że za wykonanie misji i zadań specjalnych będzie można otrzymać okolicznościowe kamuflaże, doświadczenie, dni konta premium, a także szereg innych nagród w grze World of Warships.

Źródło: Wargaming

Odsłon: 2567 Skomentuj newsa
Komentarze

0

Udostępnij

Nie dodano jeszcze komentarzy!

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!