Na topie

Wszystko, co trzeba wiedzieć o Super Mario Odyssey

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry na konsole

Kategoria: Gry Gry na konsole Tematyka: gra akcji gra zręcznościowa Zwiastuny gier Producenci: Nintendo

Super Mario Odyssey może być jedną z najlepszych gier tego roku w ogóle, a przynajmniej z dających najwięcej prostej rozrywki.

 • Wszystko, co trzeba wiedzieć o Super Mario Odyssey
A A

Gdy już wydawało się, że Marian powinien odejść na emeryturę, Nintendo pokazało, że (niebędący już hydraulikiem) wąsacz wciąż ma sporo werwy. Super Mario Odyssey zapowiada się naprawdę wyśmienicie, a wszystko, co musicie wiedzieć o tej grze, zawarte zostało w najnowszym zwiastunie.

Super Mario Odyssey to nowa trójwymiarowa odsłona przygód jednego z najsłynniejszych bohaterów „wielkiego N”, która 27 października rozpocznie rozgrzewanie konsol Nintendo Switch. To już niedługo, więc czas na taki zwiastun jest już najwyższy. 

Dodajmy, że nowe dzieło Nintendo znalazło się w naszym zestawieniu najgorętszych premier drugiej połowy 2017 roku, a także zdobyło tytuł „najlepszej gry targów Gamescom 2017”. Skąd ten optymizm? Ano stąd, że kolejne podejście do tego tematu wydaje się mieć w sobie coś z oryginału, trochę z Mario 64, a do tego jeszcze od groma nowych rozwiązań.

Będzie wielofunkcyjny kapelusz (o nazwie Cappy, gdyby ktoś pytał), będzie przejmowanie kontroli nad przeciwnikami (i nie tylko), będą różnorakie lokalizacje, będzie wiele różnych strojów (które odmienią nieco protagonistę) i będzie szereg mini-gierek. Spójrzcie zresztą sami:

Źródło: Nintendo, VG247

Odsłon: 2992 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. Foxy the Pirate
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-10-09 12:43

  O nowe mario...

  Skomentuj

 2. kitamo
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-10-09 20:11

  Coz za innowacyjne podejscie w swiecie gier !! :)

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!