Gry na konsole

Wszystko, co trzeba wiedzieć o Super Mario Odyssey

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2017-10-09

Super Mario Odyssey może być jedną z najlepszych gier tego roku w ogóle, a przynajmniej z dających najwięcej prostej rozrywki.

Gdy już wydawało się, że Marian powinien odejść na emeryturę, Nintendo pokazało, że (niebędący już hydraulikiem) wąsacz wciąż ma sporo werwy. Super Mario Odyssey zapowiada się naprawdę wyśmienicie, a wszystko, co musicie wiedzieć o tej grze, zawarte zostało w najnowszym zwiastunie.

Super Mario Odyssey to nowa trójwymiarowa odsłona przygód jednego z najsłynniejszych bohaterów „wielkiego N”, która 27 października rozpocznie rozgrzewanie konsol Nintendo Switch. To już niedługo, więc czas na taki zwiastun jest już najwyższy. 

Dodajmy, że nowe dzieło Nintendo znalazło się w naszym zestawieniu najgorętszych premier drugiej połowy 2017 roku, a także zdobyło tytuł „najlepszej gry targów Gamescom 2017”. Skąd ten optymizm? Ano stąd, że kolejne podejście do tego tematu wydaje się mieć w sobie coś z oryginału, trochę z Mario 64, a do tego jeszcze od groma nowych rozwiązań.

Będzie wielofunkcyjny kapelusz (o nazwie Cappy, gdyby ktoś pytał), będzie przejmowanie kontroli nad przeciwnikami (i nie tylko), będą różnorakie lokalizacje, będzie wiele różnych strojów (które odmienią nieco protagonistę) i będzie szereg mini-gierek. Spójrzcie zresztą sami:

Źródło: Nintendo, VG247

marketplace

Komentarze

2
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    O nowe mario...
  • avatar
    Coz za innowacyjne podejscie w swiecie gier !! :)