Na topie

Wyprzedaż urządzeń Xiaoyi w Geekbuying

Autor:
artykuł sponsorowany

więcej artykułów ze strefy:
Mobile

Kategoria: Mobile Foto Tematyka: Kamery sportowe Producenci: Xiaoyi

Oferta urządzeń z logo Xiaoyi rozrasta się bardzo systematycznie. Po ciekawe propozycje w dobrych cenach zaprasza sklep Geekbuying.

 • Wyprzedaż urządzeń Xiaoyi w Geekbuying
A A

Chyba każdy lubi promocje. Informacje na ich temat pojawiają się dość często, ale zazwyczaj ograniczają się jedynie do najpopularniejszych urządzeń. Niesłusznie, czego dobrym przykładem chociażby Xiaoyi Brand Mid-year Sale w Geekbuying.

Oferta urządzeń z logo Xiaoyi rozrasta się bardzo systematycznie i już teraz znaleźć można w niej wiele interesujących propozycji. Ich atrakcyjność wzrasta jeszcze bardziej w momencie, w którym liczyć można na niższe ceny.

YI 4K+ Action Camera z oryginalną wodoodporną obudową w cenie 329.99 $

Wytrzymała, ale jednocześnie gwarantująca dobrej jakości nagrania kamera wydaje się idealnym gadżetem zwłaszcza teraz, w okresie wakacyjnym. YI 4K+ Action Camera może pochwalić się czterordzeniowym procesorem Ambarella H2, ale przede wszystkim możliwością rejestrowania materiałów wideo w wysokiej rozdzielczości. Dla jak najbardziej komfortowej obsługi wyposażono ją też w 2.19" ekran oraz moduły łączności bezprzewodowej Wi-Fi i Bluetooth.

YI 4K+ Action Camera

 

YI Smart Dash Camera w cenie 59.99 $

Na wakacyjnych wyjazdach (ale nie tylko) przydać może się również Yi Smart Dash Camera. Nagrywanie sytuacji na drodze bywa niekiedy nieocenione, zwłaszcza jeśli materiały mają odpowiednią jakość. Tutaj martwić się o nią nie trzeba, rejestrator zapewnia wideo Full HD, przy 165-stopniowym kącie widzenia.

Yi Smart Dash Camera

 

YI 1080P Home Camera w cenie 53.99 $

Chcący zainwestować w prosty monitoring domowy sięgnąć mogą po YI 1080P Home Camera. Rejestrowanie wideo w jakości Full HD, obsługa kart microSD i współpraca z urządzeniami mobilnymi pracującymi pod kontrolą systemów Google Android oraz Apple iOS w zupełności wystarczą do podstawowych zastosowań.

YI 1080P Home Camera

Źródło: Geekbuying

Odsłon: 6665 Skomentuj newsa
Komentarze

2

Udostępnij
 1. HomeAudio
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-06-30 17:46

  Znowu geekbuying?.... Radzę sprawdzać koszty dostawy... bo o ile czasami cena urządzenia wydaje się interesująca to już koszt dostawy jakiś z kosmosu - i sumarycznie zakup tam zupełnie nieopłacalny :/

  Skomentuj

 2. bankaigoku
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-06-30 23:33

  "Promocje dla Januszy."
  Tymczasem 4 kwietnia zamówiłem u nich tę kamerkę za 299.99 USD, na dodatek w przedsprzedaży.

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!