Gry Xbox One

Xbox Game Pass Ultimate - jeden abonament, pakiet korzyści [AKT.]

opublikowano przez Wojciech Kulik w dniu 2019-04-29

Xbox Game Pass Ultimate to abonament, który może zainteresować wielu posiadaczy konsol Xbox One.

Aktualizacja, 29 kwietnia 2019: Wiemy już, jaka będzie polska cena Xbox Game Pass Ultimate, a więc abonamentu, w którym połączone są dwie płatne usługi dla posiadaczy konsol Xbox One: Xbox Game Pass oraz Xbox Live Gold. Bez przedłużania: wyniesie ona 54,99 zł.

Potwierdzona przez polski oddział Microsoftu cena na poziomie 55 złotych bez grosza oznacza, że płacąc abonamenty w pakiecie co miesiąc zaoszczędzi się 14 złotych (sam Xbox Game Pass kosztuje bowiem 40 zł, a Xbox Live Gold – 29 zł). Zdecydowanie więc jest to atrakcyjna propozycja. Niestety nadal nieznana jest data premiery tej usługi – wiemy jedynie, że debiut nastąpi jeszcze w tym roku. 

 

News, 17 kwietnia 2019: 14 dolarów i 99 centów miesięcznie – tyle wyniesie abonament, pozwalający czerpać maksimum korzyści z konsoli Xbox One, szczególnie graczom, którzy nie czują potrzeby posiadania gier na własność. Microsoft przedstawił Xbox Game Pass Ultimate – usługę stanowiącą połączenie dwóch innych.

Xbox Game Pass Ultimate = Xbox Game Pass + Xbox Live Gold

Xbox Game Pass Ultimate to jeden abonament, w którym mieszczą się: Xbox Game Pass (usługa dająca nielimitowany dostęp do katalogu ponad 100 gier różnej kategorii) oraz Xbox Live Gold (usługa pozwalająca grać z innymi przez Internet, oferująca 4 bonusowe gry co miesiąc i dająca zniżki na wybrane tytuły). 

Jak czytamy w zapowiedzi, „z Xbox Game Pass Ultimate gracze mogą bawić się razem w najbardziej zaawansowanej sieci wieloosobowej i odkrywać swoje kolejne ulubione gry”. A wszystko to za 14,99 dol., czyli taniej o 5 dol. niż gdyby kupować te usługi osobno. Normalnie tyle trzeba wydać na 4-5 gier

Przypomnijmy, że od marca abonenci Xbox Game Pass mogą grać między innymi w Just Cause 4, Fallout 4, Vampyr czy F1 2018, a w kwietniu do katalogu dołączają takie tytuły jak Prey czy Monster Hunter: World. 

Opcja z dopiskiem „Ultimate” pojawi się już wkrótce.

Źródło: Xbox Wire, GamingBolt

marketplace

Komentarze

16
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Zabawa na Xbox-live jest przednia sam gram często w Forze 4 Horizon czy gry z serii Gears of War z ludzmi przez internet właśnie dzięki live-gold.

  Jeśli chodzi o Game-Pass jest to abonament dla ludzi którzy nie kupują gier a chcą sobie w nie zagrać więc taki abonament jest jak najbardziej dla nich szczególnie że cały czas w bardzo szybkim tempie rozszerza swoją bibliotekę o doskonałe tytuły.

  Trzeba pamiętać również że gdy mamy wykupiony abonament Pass bądz Live-Gold to ceny gier są o wiele tańsze niż realnie bez subskrypcji w sklepie Microsoftu.

  Zaloguj się
 • avatar
  Jeden abonament i możliwość grania online, co powinno być za free (jak na PC), ale nie jest.
  Zaloguj się
 • avatar
  Dla mnie super! Gry są tak kiepskie że mało którą ukończyłem w stu procentach więc dla mnie taniocha:) pogram parę godzin i następna gra.
  Ps. Jestem za bogaty żeby bawić się w te badziewie typu; kupować i sprzedawać gry. To dobre dla ludzi biednych.
 • avatar
  Jak to dobrze że na PC gry są za darmo
  Zaloguj się
 • avatar
  Avengers PS5rozmawianie samemu z sobą coraz lepiej ci wychodzi a to wszystko przez to że Days Gone to średniak ;)

 • avatar
  Oczywiście że będąc za Natem pogramy wystarczy tylko dobrze skonfigurować zakładkę z natem w konsolce.
  Xbox to konsola Amerykańska a w Ameryce większość ludzi jest za Natem i gdyby było tak jak mówisz tylko garstka wybrańców by zagrała w trybie online.

  Testowałem konsole w T-mobile,Play,Plus na routerach i nigdy nie było problemu z xbox-live tworzeniem gry lub dołączaniem do istniejącej.
 • avatar
  I tak to M$ będzie dążyć do gier DRM. Jesteście jak Owce prowadzone na rzeź :)

  PS4Eks.. mówił o tym od dawna.
  GŁUPCY
 • avatar
  Gdyby ten abonament cokolwiek zapewniał, a tak to płacimy za nic :/
  Będąc za natem nawet nie pogramy, bo MS nie może zrobić swojej bramy dla Xboxa jak już płacimy by każdy był dostępny, to już masz problem.

  Cóż, kupiłem Klocka dla forzy, i na tym koniec, uśmiercili skutecznie sens konsoli razem z Sonym :(
  A live nigdy nie miałem i mieć nie będę :P
 • avatar
  Live Gold powinien być darmowy. A te 4 gierki co miesiąc niech sobie wsadzą w rzyć ;)
 • avatar
  Do tego opcja braku pobierania gier na dysk tylko łączenie się z sewerem producenta ;]
  Zaloguj się
  -6