Na topie

3D programmer 2 be – zacznij programować w 3D

Autor:
artykuł sponsorowany

więcej artykułów ze strefy:
Technologie i Firma

W ramach akcji „3D programmer 2 be” Setapp chce zatrudnić specjalistów, znających już przynajmniej dwie technologie programowania...

3D programmer 2 be – zacznij programować w 3D

A A

Czas na rozwój branży!

Rynek IT w Polsce rośnie w siłę od lat. Posiadamy wielu wykwalifikowanych specjalistów, których cechują kreatywne pomysły i nieszablonowe podejście do projektów. Coraz częściej wychodzimy poza schematy i nie boimy się zaryzykować, konkurując w ten sposób z firmami na arenie międzynarodowej. Zawód programisty kojarzy się z dobrą pracą i wysokimi zarobkami. Czy to gwarantuje sukces i spełnienie zawodowe? Niekoniecznie! Obserwując trendy rekrutacyjne, wielu programistów zmienia pracę z powodu nużących projektów, w których brakuje miejsca na rozwój i nowe technologie. Czy da się połączyć pracę na etacie z regularnym wdrażaniem nowej wiedzy w praktyce?  

Poznański software house, Setapp, wychodzi z założenia, że specjaliści powinni wyprzedzać zmiany, jakie pojawiają się na rynku pracy. Aby to osiągnąć, kandydaci nie muszą kończyć drogich kursów lub studiów podyplomowych. Najlepsza wiedza to ta, którą przekazują praktycy i którą można od razu wprowadzić w życie. W ramach akcji „3D programmer 2 be” Setapp chce zatrudnić specjalistów, znających już przynajmniej dwie technologie programowania i posiadających choć dwa lata doświadczenia zawodowego. Przez pierwsze tygodnie, osoby te przejdą szkolenie z technologii 3D, a następnie zaczną testować swoją wiedzę w praktyce.

„Wielu pracodawców szuka kandydata który zna określone technologie na wysokim poziomie, doskonale posługuje się językami obcymi i posiada odpowiednie kompetencje miękkie, potrzebne do pracy w zespole. Jest to coraz trudniejsze, a przecież rozwój firmy jest bezpośrednio związany z rozwojem jednostki. Naszym celem jest to, aby każdy czuł, że staje się lepszą wersją siebie z wczoraj.” – mówi Paweł Paszkiewicz prezes firmy Setapp.

Dlatego szkolenie z nowych technologii to dopiero początek oferty, jaką firma prezentuje swoim nowym pracownikom . Poza tym istnieje możliwość uczestnictwa w  m.in zajęciach języka angielskiego, programie mentoringowym oraz (nie)konferencjach.

Swoje aplikacje można załączać na stronie pod adresem: https://goo.gl/KwQf61

Odsłon: 3175 Skomentuj newsa
Komentarze

6

Udostępnij
  1. kokosnh
   Oceń komentarz:

   -1    

   Opublikowano: 2017-08-03 23:21

   ta spacja wiele zmienia w wydźwięku tego zdania :D

   Skomentuj

    1. kokosnh
     Oceń komentarz:

     -1    

     Opublikowano: 2017-08-04 12:42

     Obronię się.

     Mógł być przecinek, zamiast samej spacji :D

     Choć wtedy powinienem napisać, że znaki interpunkcyjne mogą zmienić wydźwięk tego zdania, ale dziwnie jest pisać o czymś czego nie ma, więc jest o spacji.

     Skomentuj Historia edycji

 1. r_e_s_e_t
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-08-04 11:50

  Wygląda na to, że ta firma chce się zabrać za WebGL na poważniej i uczyć normalnych programistów 3d. Z doświadczenia jednak słabo to widzę i raczej zaowocuje zalewem słabych i przeciętnych aplikacji.

  Skomentuj

  1. vrobel
   Oceń komentarz:

   1    

   Opublikowano: 2017-08-04 13:36

   Nie jesteśmy zainteresowani WebGL w tym momencie. Jak spojrzysz na nasze portfolio to mamy tam m.in. interaktywne aplikacje mobilne i gry na VR. Mocno idziemy w nowe technologie jak VR, MR, AR, głównie pracująć w Unity. Z tego powodu, że ciężko jest znaleźć doświadczonych programistów w tych technologiach to sami chcemy ich szkolić.

   Przetestowaliśmy program na wewnętrznych pracownikach i wygląda to bardzo obiecująco. Wymaga to z naszej strony sporego zaangażowania doświadczonych osób w tych technologiach. Liczymy, że mocno to zaprocentuje na przyszłość.

   Zgodzę się na pewno z tobą, że nie każdy pasuje na to miejsce i wiele zależy od własnych chęci, zaangażowania i ciężkiej pracy, nie zapominając o pewnym stanie umysłu potrzebnym do tworzenia interaktywnych aplikacji/doświadczeń.

   W razie dalszych pytań pisz śmiało.

   Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!