Na topie

Zwiastun kampanii Star Wars: Battlefront II

Autor:

więcej artykułów ze strefy:
Gry

W kampanii Star Wars: Battlefront II poznamy Iden Versio z oddziału Inferno – jednostki sił specjalnych Imperium.

 • Zwiastun kampanii Star Wars: Battlefront II
A A

Do premiery Star Wars: Battlefront II pozostał niespełna miesiąc. Można przypuszczać, że częstotliwość publikowania materiałów promujących grę będzie teraz nieco większa. Najnowszy zwiastun przypomina o istotnej nowości.

Część z Was zapewne pamięta, iż poprzednia odsłona serii nie oferowała kampanii dla jednego gracza. W Star Wars: Battlefront II będzie inaczej. Chociaż cały czas mówimy tu o produkcji nastawionej głównie na zmagania wieloosobowe, kampania ma być odpowiednio dopracowana i rozbudowana.

Opublikowany teraz zwiastun Star Wars: Battlefront II koncentruje się właśnie na niej. Przypomina o Iden Versio - głównej bohaterce, a także sugeruje, czego spodziewać można się podczas zabawy. Jest spora szansa, że fani uniwersum nie będą się tu nudzić.

„Wytycz własną ścieżkę jako Iden Versio, dowódczyni oddziału Inferno – jednostki sił specjalnych Imperium, równie zabójczej na ziemi, co w kosmosie. Poznaj rozciągającą się na 30 lat historię zemsty, zdrady i odkupienia, napotykając wiele najsławniejszych postaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen.”


Premiera Star Wars: Battlefront II zaplanowana została na 17 listopada. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że oferowana będzie w pełnej polskiej werjsi jezykowej.

Źródło: EA Star Wars

Odsłon: 3264 Skomentuj newsa
Komentarze

3

Udostępnij
 1. Piorun
  Oceń komentarz:

  1    

  Opublikowano: 2017-10-20 12:48

  Darmowy weekend mnie nie specjalnie zachwycił, liczyłem że będzie można pograć w kampanii, bo wolę jakąś historię niż nawalanie się bez sensu. No nic poczekamy na premierę potem z roczek na dwa albo trzy DLC, obniżkę i wersję GOTY i zapewne pogram.

  Skomentuj

 2. Tomcio1994
  Oceń komentarz:

  -1    

  Opublikowano: 2017-10-20 22:27

  Ja osobiście uważam , że będzie to dobra gra , więc zakupiłem ją dzisiaj po promocyjnej cenie :) https://goo.gl/qvKiby

  Skomentuj

 3. belineaenter
  Oceń komentarz:

  0    

  Opublikowano: 2017-10-23 19:48

  Gra powinna być oceniana i recenzowana również pod kątem fair play, już kupno wersji Elitarnej za 300 zł da graczowi lepsze kart bronie i statki, czyli bogacze będą zabijać biedaków i mieć staty 50 do 1 PAY TO WIN UWAGA NIE KUPOWAĆ !!!

  Skomentuj

Dodaj komentarz

Przy komentowaniu prosimy o przestrzeganie netykiety i regulaminu.

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany!