Gry

Zwiastun premierowy The Crew 2

opublikowano przez Mateusz Tomczak w dniu 2018-06-26

Ubisoft przypomina, iż The Crew 2 zadebiutuje już 29 czerwca. Gra zaoferuje zmagania nie tylko na lądzie, ale również na wodzie i w powietrzu.

Do premiery The Crew 2 można odliczać już nie dni, ale godziny. Fani wyścigów powinni być mocno zainteresowani tym tytułem, aby umilić im ostatnie chwile oczekiwania twórcy zaprezentowali być może ostatni już materiał wideo.

Opublikowany został bowiem zwiastun premierowy, co jest zazwyczaj ostatnim akcentem przed debiutem gry. Przypomnijmy, że w przypadku The Crew 2 został on zaplanowany na 29 czerwca. Gra dostępna będzie na PC oraz PlayStation 4 i Xbox One. Warto jednak wspomnieć, że osoby sięgające po wydanie specjalne mogą bawić się już teraz.

A co z samym zwiastunem? Jest bardzo dynamiczny i koncentruje się przede wszystkim na elemencie, który cały czas był mocno akcentowany - możliwości zmagań nie tylko na lądzie, ale również na wodzie i w powietrzu.

„Zbierz ekipę i zacznij podróż po Motornation! Zyskaj popularność w sieciach społecznościowych, buduj swoją reputację i stań się najlepszym pilotem wszech czasów. Wyścigi nigdy się nie kończą, zabawa nie ma kresu. Czeka na ciebie wiele ekscytujących wyzwań! Samochody, motocross, samoloty i łodzie - masz to wszystko, aby wspiąć się na szczyt!”


Źródło: Ubisoft Polska

marketplace

Komentarze

7
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Grałem trochę w demo, rany ta jazda jest słaba, może cała gra będzie w miarę dobra, ale po 30min zabawy, chyba raczej się nią nie zainteresuję.
  Zaloguj się
 • avatar
  Co za kretyński zwiastun... Ja odpadam.
 • avatar
  Gra mocno średnia i ogrywając bete stwierdzam fakt że bardziej drewniany model jazdy niż w The Crew 2 to chyba tylko NFS mają, motory, łodzie, samoloty, samochody, itp. szkoda że nie dali jeszcze czołgów i łodzi podwodnych hahahaha widać że po średnim The Crew 1 twórcy na drugą część kompletnie nie mieli pomysłu ! Niech lepiej Ubi robi sobie Assasiny, Watch dogsy a gry wyścigowo samochodowe niech zostawia tym którzy się na tym znają.
 • avatar
  Oczywiście nie zabrakło poprawności politycznej. Mam nadzieję że gra nie będzie szybko się nudzić.
 • avatar
  W GTA V to już wszystko było.
  Zaloguj się
  -2