Sprzęt do gier

Benchmark po godzinach – bawimy się PlayStation VR

z dnia 2016-10-17
Redakcja | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

Pierwsze, redakcyjne chwile z Playstation VR obfitowały w nie lada emocje. Być może dlatego, że zaczęliśmy z „gruber rury” od dema Resident Evil 7.

Benchmark po godzinach – bawimy się PlayStation VR | zdjecie 1

https://youtu.be/X1On2X5RADM

Krótka scenka w kuchni widziana poprzez PlayStation VR to, bez dwóch zdań, niesamowite przeżycie. Po czymś takim można dostać zawału sercaJ No ale Kitchen to jedynie niewielki wycinek tego co Sony i inni producenci przygotowali na premierę nowej zabawki do PS4. I choć nie byliśmy w stanie przetestować wszystkiego udało nam się posmakować życia mrocznego rycerza w Batman VR, zanurzyć w głębiny w Playstation VR Worlds, pośmigać na torach Driveclub VR czy skosztować kilku imprezowych minigierek w PlayRoom VR. Jakie wrażenia? A to już sami zobaczcie.

 

marketplace

Komentarze

7
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Co to było - teaser do trailera?
 • avatar
  Niezła wiocha....
 • avatar
  w Sony / PS4 jest jeden problem, trzeba trzymać w rękach te nieszczęsne gałki. dla porównania w Xbox jest kinnect, ale niestety MS zchrzanił tę sprawę w 100%. Nowy kinnect jest po prostu świetny, wysoko rozdzielczy, precyzyjniej i szybciej mapuje przestrzeń. Niestety nowy kinnect jest nieakceptowalnie drogi. Tutaj MS powinien dać wybór, tj. dać możliwość podłączenia starego taniego kinnecta z 360tki do XO, a jak klient zechce to sobie dokupi nowego drogiego kinnecta. Niestety tego MS nie zrobił, i popularność kinnecta poleciała na łeb, po czym MS stwierdził że ludzie nie chcą kinnecta. A do VR by się bardzo przydał.
  Dla odmiany Sony ma te nieszczęsne gałki które zmniejszają jakość rozrywki.
  Zaloguj się
  -3
 • avatar
  Ciekawe jak to się będzie sprawowało, co prawda konsoli nie mam ale do kumpla chyba skoczę w odwiedziny :P