Komentarze

 • Wszystko co musisz wiedzieć o mini-LED

  Ocena komentarza: 5
  No cóż. Quo Vadis Benchmark.pl? Z portalu w którym zaspokojałem swój głód informacji dotyczący nowoczesnych technologii staliście się moim skromnym zdaniem witryną na sprzedaż. Zaglądam tu codziennie, ale coraz bliżej jestem decyzji by znaleźć jakąś bardziej uczciwą alternatywę. Polecam Wam redaktorom przeczytać powyższy tytuł ale z perspektywy odbiorcy. "Wszystko co musisz wiedzieć o mini-LED" zostało tu sprowadzone do dwóch zdań, a cała reszta to jakiś przedruk z materiałów reklamowych w bardzo nachalny sposób podsuwający nam produkt . Jeśli wszystko co muszę wiedzieć o tej technologii sprowadza się do tego, że to firma TCL jest pierwszym producentem to ja Wam z góry dziękuję. Dziękuję również za ten zestaw banałów przedstwionych powyżej. Szkoda tylko, że podobnie jak w przypadku coraz większej ilości materiałów na Waszej stronie brakuje informacji o artykułach sponsorowanych.

  10

 • Czas rozpocząć erę GPS III [AKT.]

  Ocena komentarza: 3
  Zapominasz o bardzo ważnym czynniku. System GPS powstał jako system militarny, a to że używamy go do celów cywilnych jest jakby skutkiem ubocznym. Od samego początku system ten charakteryzował się większą precyzją dla wojskowych, a w zastosowaniach dla szarych obywateli wprowadzany był zamierzony błąd, by tę dokładność obniżyć. Jest ogromna ilość systemów wojskowych, których naprowadzanie i lokalizacja opiera się na tej technologii. Problem w tym, że powstały systemy skutecznie zakłócające ten instrument walki przez co zaczęto poszukiwać sposobów na jego unowocześnienie, co nie powinno dziwić. Twój tok rozumowania jest błędny prez to, że postrzegasz system GPS jako coś co ułatwia życie obywatelom, a tak naprawdę jest to złożony system militarny o strategicznym znaczeniu, więc jego koszt w tym przypadku jest tutaj bez znaczenia - ważny jest efekt końcowy. Mam nadzieję, że pomogłem.
  Pozdrawiam serdecznie.

  26

 • Najlepsze telewizory dla seniorów – TOP 5

  Ocena komentarza: 0
  Panie Tomaszu.

  Proszę to poprawić, bo kłuje w oczy przy pierwszym TV:
  "Jedynym mankamentem wydaje się być brak gniazda słuchawkowego"

  Złącza
  słuchawkowe, ethernet LAN, composite (CVBS), component,

  8

 • Bitdefender Total Security 2016 - rewelacyjny antywirus w dobrej cenie

  Ocena komentarza: -3
  Gdyby sie pytał to 98% uzytkowników kliknęłoby akceptuj, a potem narzekałoby, że komp jest zawirusowany i jaki dziadowski ten Norton. Każdy, kto zada sobie odrobinę trudu może wykluczyć ten plik ze skanowania.
  Pozdarwiam

  28

 • Myszki dla graczy – nominacje do plebiscytu Produkt Roku 2013

  Ocena komentarza: 0
  No cóż. Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Miałem w mym pierwszym poście napisać dwa zdania, a wyszło więcej. Okazuje się, że dla niektórych to za mało. Nadmienię tylko, że kupiłem tę mysz kierując sie podobnymi zestawieniami jak wyżej, głeboko wierząc w rekomendację redaktorów serwisów komputerowych. Nauczka na przyszłość - czytaj opinie użytkowników, a nie tylko recenzentów. Me gorzkie słowa dotycza RAT 9, która z tego co wiem ma inny sensor niż posiadany przez ciebie RAT 7, więc wcale nie neguję, że jesteś bardzo zadowolony ze swojej myszki. Też bym był, gdyby chodziła ono prawidłowo. Pod względem ergonomii (mimo kosmicznego wyglądu) był to najlepszy produkt, jaki używałem i sama koncepcja bardzo mi pasowała, ale zamierzam skupić się tu na wadach, a nie zaletach.

  Rzeczony sensor gubi się bardzo często i kursor albo się całkowicie zatrzymuje, albo skacze w niekontrolowany sposób. Słowo precyzja staje się w tym przypadku pojęciem czysto słownikowym. Czasem bywa, że mysz działa prawidłowo dwa dni, czasem jest to kilka godzin. Jakakolwiek zmiana ustawień geometrii myszy za pomocą licznych regulatorów oznacza pogorszenie problemu. Przez długi czas używałem jednego ustawienia, przy którym mysz chodziła jako tako. Kierując się licznymi opiniami użytkowników w net'cie kupiłem nową oryginalną matę pod mysz produkcji MAD Catz, gdyż wyczytałem, że rzeczony sensor nie lubi czarnego koloru, a także nie lubi niektórych rodzajów tworzyw z których są one zrobione (!!!!!!). O dziwo trochę, ale tylko trochę pomogło. Inne porady napotkane w sieci : nie odrywać myszy od podkładki (!!!!!), lub przedmuchiwać sensor, bo najmniejsza odrobina kurzu powoduje problemy (!!!!!), co akurat potwierdzam. Mógłbym tak dalej kontynuować, ale jeśli chcesz więcej to poczytaj w sieci. Kupiłem ten produkt na eBay'u i poważnie rozważałem jego reklamację. Problem w tym, że po lekturze postów użytkowników, zdałem sobie sprawę, że jest to w 99% bezcelowe. Mysz trafi do serwisanta, który odeśle ją na mój koszt, gdyż w tym akurat momencie wszystko z nią w porządku. Nie ukrywam rozczarowania tym produktem i gdyby nie to, że jest bardzo wiele osób, które doświadczają dokładnie takich samych problemów siedziałbym cicho zwalając winę po prostu na pecha. Jednak ogół wypowiedzi na temat RAT 9 świadczy raczej, że jest to po prostu niedopracowany produkt za je

  28

 • Myszki dla graczy – nominacje do plebiscytu Produkt Roku 2013

  Ocena komentarza: 3
  MadCatz Gaming Mouse R.A.T. 9 - zanim ktoś się zachwyci jej designem, jak ja wcześniej, polecam poczytać problemy użytkowników na forach internetowych. Najbardziej nietrafiony zakup w całym moim długim życiu. Wybaczyłbym, gdyby to był odosobniony przypadek, ale nie jest. Mysz wylądowała w szufladzie, bo miałem jej serdecznie dość. Nie tylko nie nadaje sie do grania, ale nie nadaje sie do niczego - nawet przeglądania internetu. Kupiłem w promocji Roccat Kone XTD i wreszcie przypomniałem sobie czego powinienem oczekiwać od myszy.

  Między wierszami: nie rozumiem jak taki badziew Jak RAT 9 z całkowicie poronionym sensorem, gdyz to on jest przyczyną całego zła może kandydować do miana myszki roku. Jak już wspomniałem, napotykając na problem z tą myszką zacząłem trochę drążyć w necie i okazało się, że podobne problemy trapią całe rzesze użytkowników. Więc jak to jest? Nominacja za wygląd? Czy to jest czasopismo Styl? Może redakcja zamiast promować ten bubel przeprowadziłaby sensowny test, tak jak profesjonalne firmy mają to w zwyczaju. Na zakończenie dodam, że test w stylu paru godzin używania to nie test. Żeby przekonać się jaką porażką jest ten produkt trzeba troszkę z nią poobcować.
  Pozdrawiam

  28