Komentarze

 • Essential Phone - piękny smartfon z tytanu i ceramiki

  Ocena komentarza: 0
  Ciekawe jak będzie z systemem. Czy będzie lepiej zoptymalizowany niż reszta. Wygląd kwestia gustu. Teraz jest moda na ekrany bez ramek więc nie wyróżnia się jakoś specjalnie.

  7

 • Nadciągają smartfony z 8 GB RAM, pierwszym ma być Nubia Z17

  Ocena komentarza: 3
  Nie wiem skąd ta pogoń za cyferkami jak tu optymalizacja leży. Zamiast optymalizować pracować nad systemem to walą co pół roku nowe wersje i to tylko flagowce i niedługo będą w TB podawać. Android bierze ile dasz, kiedyś było 512 brał teraz jest 3/4 GB bierze, będzie 8 GB też weźmie...

  15

 • Civilization VI i Polska na czele z królową Jadwigą

  Ocena komentarza: 3
  Pozostaje czekać na wersję goty ze wszystkimi dodatkami. Chciałem kupić podstawkę ale jak każdy dodatek po około 25 zł to tak średnio ale może jak wyjdzie wersja goty to cena będzie atrakcyjniejsza.

  13

 • Najlepsze produkty na gwiazdkę w RTV Euro AGD - TOP 10

  Ocena komentarza: -1
  Propozycje według mnie 2/10 ale może ktoś znajdzie coś dla siebie. W euro to można jedynie pooglądać, pomacać towar na żywo. Kupowanie to tylko przy promocji bo cen jakiś specjalnie dobrych nia mają. I unikać w sklepie "sprzedawców" jak ognia, takie bajki opowiadają, że aż kartofle w piwnicy gniją. 99% sprzedawców to "ameby umysłowe" czasem trafi się ktoś kto ma pojęcie i potrafi doradzić a nie wcisnąć aby wcisnąć.

  8

 • 5 pomysłów na prezent od firmy SanDisk

  Ocena komentarza: 0
  Nic szczególnego, nawet na siłę bym nic nie wybrał ale komuś może coś przypadnie do gustu.

  4

 • Koniec ery PC, początek ery NAS?

  Ocena komentarza: 0
  Tu nie problemem jest sprzęt a optymalizacja. Każda gra poszła by na starszym sprzęcie przez długi czas ale biznes jest biznes i celowo kopią optymalizację żeby klient kupił nową grafikę, procesor itd. Tego się nie przeskoczy niestety...

  44

 • W nowym MacBooku Pro nie wymienimy tak łatwo dysku SSD

  Ocena komentarza: 1
  To jest "innowacja" kup lekki mobilny sprzęt, który ma jedynie usb. Jak ktoś dajmy potrzebuje vga do podłączenia rzutnika to takiego...kup przelotkę. Prosty przykład: ostatnio u nas na uczelni jeden z wykładowców wymienił laptopa ma macbooka no i tak patrzę podłącza rzutnik i wyciąga przelotkę na vga, pendrive i druga przelotka...Komicznie to wygląda tym bardziej ,że nie oszukujmy się apple karze sobie słono płacić i mogłaby dorzucać w zestawie te podstawowe przelotki ale nie bo i tak kupią...Chyba nigdy nie pojmę czemu ludzie daję się doić no ale...

  21

 • Android Nougat z lepszą ochroną przeciw ransomware

  Ocena komentarza: 0
  Trzeba myśleć logicznie, to zwykle wystarcza ale na co dzień czy to u znajomych czy po rodzinie to niestety albo "stety" trzeba edukować. Bo jeśli w reklamie wyświetli się "Uwaga masz wirusa" to przecież wiadomo, że się nie klika. To proste i oczywiste jak ujemna delta :). Ale patrząc na statystycznego Janusza to przez takiego rodzaju reklamy ludzie mają na telefonach bądź są narażeni na wirusy itp. I tak na marginesie to się tyczy nie tylko telefonów.

  2

 • Prezent na Dzień Dziecka - TOP 10

  Ocena komentarza: 3
  Teraz to się za przeproszeniem w d*pach poprzewracało. Jakieś prezenty za nie wiadomo ile, takie przekonanie że jak kolega ma laptopa za 5k to i on musi mieć...No ale co zrobisz? Takie pokolenie dziwne...I to na około wszędzie widać, kiedyś to się szło do lodziarni czy na kebaba z colą i się cieszyło jak nigdy a teraz to od razu to działu z elektroniką.

  23

 • Jak to zrobić w Androidzie? Wskazówki dla średnio-zaawansowanych

  Ocena komentarza: 0
  Ja bym powiedział, że to raczej dla średnio-początkujących użytkowników. Dla mnie to jest proste i oczywiste jak ujemna delta ale nie dla wszystkich jest to oczywiste i proste. Ale dla osób mało obeznanych/początkujących już tak.

  14

 • Lara Croft - galeria aktorek i modelek

  Ocena komentarza: 0
  Szarpał bym jak Jehowy klamkę, jak szpak czereśnie, klapałbym jak Najman matę :D. Jeszcze taki epizod na bezludnej wyspie :) Ale z tych wszystkich to zdecydowanie Rhona Mitra ^^ Taka sytuacja...

  19

 • Samsung zapowiada premierę Galaxy S8 [AKT.]

  Ocena komentarza: 0
  Pogłoski mówią że równocześnie ma mieć premierę galaaxy S8 ultra grand prime core 3. Ciekawie się zapowiada ten rok jeśli chodzi o smartfony. :)

  17