Komentarze

 • MSI GeForce GTX 1080 Ti Lightning Z już oficjalnie - efektownie i solidnie

  Ocena komentarza: 10
  "to propozycja dedykowana głównie ekstremalnym overcockerom"
  Ekstremalny overcocker :-D

  8

 • Korzystasz z Mastercard? Sprawdź rachunki [AKT.]

  Ocena komentarza: 0
  "Otrzymaliśmy informację od Mastercard, że usterka została już zlikwidowana, a zdublowane transakcje – skorygowane."
  To jest jednak nieprawdziwa informacja. Dzisiaj o godzinie 16:00 żona płaciła kartą w Carrefourze i trzy razy pobrało tę samą opłatę. W Alior Banku pojawiły się od razu 3 blokady na tę samą kwotę. Co ciekawe, przed chwilą dwie zdublowane blokady zniknęły i została tylko jedna z trzech. Wygląda na to, że nie naprawili usterki, tylko usuwają na bieżąco po jakimś czasie zdublowane transakcje, czyli zrobili taki bypass, a problem dalej występuje.

  12

 • 5 smartfonów za 900 zł – krótki pojedynek

  Ocena komentarza: 2
  Zamiast Xiaomi Redmi 3S w cenie do 900 zł dużo bardziej opłaca się kupić Xiaomi Redmi 4 Pro (zwane też Redmi 4 Prime lub Redmi 4 High Edition), który w stosunku do Redmi 3S ma lepsze parametry, z czego wymienię najistotniejsze:
  - wyświetlacz FullHD
  - 8-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 625 2.0Ghz
  - 3 GB pamięci RAM
  - 32 GB pamięci na dane
  Ja kupiłem miesiąc temu w jednym polskim sklepie internetowym (chociaż nie z oficjalnej dystrybucji) z fakturą i gwarancją za 800 zł. Jeśli ktoś nie chce sprowadzać telefonu z Chin i długo czekać, to jest dobra opcja.
  Jest już dostępne na niego globalne oprogramowanie z językiem polskim, jednak warto wgrać MIUI Polska.
  Co do samego telefonu Xiaomi Redmi 4 Pro, to działa płynnie (dużo lepiej od moich poprzednich telefonów Samsunga, np. S4), a bateria jest wyjątkowo dobra, można ładować raz na tydzień lub przy dużym użytkowaniu co kilka dni.

  43