Mój sprzęt

 • Nazwa zestawu: XPC
 • Typ zestawu: komputer stacjonarny
 • Procesor: Intel Core2 Quad QX9770 3.20 GHz
 • Karta graficzna: nVidia GeForce 200 GTX 260
 • Płyta główna: chipset Intel X48
 • Pamięć RAM: DDR-3 1866 4 GB
 • Dysk twardy: Seagate Barracuda ES
 • Dodatkowe informacje: Gdzie dokonano zakupu: Komputronik rzecz jasna Inne elementy w moim komputerze: SB X-FI Fata1ity, chłodzenie wodne, tuner Winfast PVR2000 Co planuję zmienić: chwilowo nic Do czego używam zestawu: obróbka video, praca, gry Jakich aplikacji używam: Windows Vista Ultimate, Microsoft Office, Pinnacle Studio, Adobe Photoshop Elements

Komentarze

 • iPad dla iluzjonistów, Street View, wibrujący tatuaż - wiadomości wideo (81)

  Ocena komentarza: -2
  adobi a nie adołb !!!
  http://pl.forvo.com/word/adobe/

  załamuje mnie ta pycha i brak osłuchania ... to nazwa własna i twórcy marki wiedzą jak się ją wymawia ...

  44

 • iPad dla iluzjonistów, Street View, wibrujący tatuaż - wiadomości wideo (81)

  Ocena komentarza: 0
  Dźwięk to moja wina i ... Bardzo przepraszam. Nad uśmiechem też pracujemy. Trzeba znaleźć konsensus pomiędzy profesjonalizmem i wyluzowaniem ...

  44

 • iPad w Polsce - zaskoczył wszystkich ceną

  Ocena komentarza: 0
  Nie rozumiem dlaczego redakcja porównuje zawsze ceny "netto" w USA z cenami brutto w Polsce. W USA doliczany jest kazdorazowo do ceny podatek stanowy, który waha się pomiędzy 6-10% (zwykle bliższy jest tym 10%). W Polsce mamy 22% VAT (za chwilę 23%), więc ceny muszą być wyższe, bo 22% ceny zabiera nasze kochane państwo. W rzeczywistości w USA tablet za 500 USD kosztuje w rzeczyistości (np. w Nowym Jorku) 550 USD, co przy kursie 3,0 daje kwotę 1650 zł. W Polsce iPad kosztuje 1638 zł + VAT, czyli dokładnie tyle samo !
  PS. VAT to europejski wymysł i .. nic na to nie poradzimy. Pamiętajmy, że powszechne jest posiadanie firmy, więc odliczenie sobie VAT i wrzucenie w koszty realnie obniża te ceny.

  119

 • Rzut okiem: ekstrawagancki Asus NX90

  Ocena komentarza: 0
  widziałem go na żywo w czerwcu w Monte Carlo na konferencji Intela. Wygląda rzeczywiście dziwnie, ale całkiem stylowo. Odpalony był 3D Mark i naprawdę chodziło to płynnie.
  Jednak jeszcze większe wrażenie zrobił na mnie notek Acera, który miał 16 GB RAM i był dedykowana do edycji filmów.

  15

 • Programy dla pasjonatów fotografii cyfrowej

  Ocena komentarza: 0
  Adobe Photoshop Elements jest naprawdę dobry. MA proste i świetne działające narzedzia retuszu (rysy, kurz, czy choćby niedoskonałości cery - teściowej można w mig wygładzić zmarszczki, albo uwydatnić :). Panoramy również robi rewelacyjne i nie trzeba na to poświęcać więcej niż 2-3 min. czasu (wskazuje się zdjęcia, soft robi wszystko automatycznie i powstaje świetna panorama). Podstawową wadą tej wersji jest brak zaawansowanego wsparcia masek, co jest niezwykle istotne dla wszystkich, którzy komponują zdjęcia choćby z kilku innych (kolaże).

  26

 • Dell Adamo XPS - prezentujemy pierwsze w Polsce wyniki wydajności super-cienkiego laptopa

  Ocena komentarza: 0
  W komplecie są przejściówki DisplayPort -> DVI, DisplayPort -> D-sub oraz karta sieciowa ethernet na USB. W praktyce rzadko "w drodze" kopiuje się duże ilości danych, a "stajonarnie" można podłączyć sieciówkę i polecieć po ethernecie. Sama karta wygląda jak przejściówka - jest mała.

  42

 • Dell Adamo XPS - prezentujemy pierwsze w Polsce wyniki wydajności super-cienkiego laptopa

  Ocena komentarza: 0
  Notebook jest naprawdę rewelacyjny. Jest cieniutki, sprawia wrażenie bardzo solidnego. Niewątpliwie wzorowano się na Mac'u, podobnie ma podświetlenia - np. wtyczki od zasilania. Zasilacz jest mały, płaski, lekki. Wrażenie pracy jest bardzo dobre - jest szybki i idealnie cichy (nie wiem czy ma tylko chłodzenie pasywne ? dysk, wiadomo SSD jest bezgłośny z definicji). Na kolanach dobrze leży, sabilnie. Można go też trzymać jedną ręką (za ekran pod klawiaturą) i stabilnie i spokojnie sobie klepać. Ekran jest bardzo jasny, kontrasowy, dobre kąty widzenia. Zdjęcia Adamo XPS nie oddają w pełni "personal touch" !

  42

 • ODJECHANE ceny na 29 notebooków - tylko w tę sobotę i niedzielę

  Ocena komentarza: 0
  sprawa zgłoszona, powinna być jeszcze dzisiaj ok

  8

 • Dell Studio 15 od teraz dostępny z matrycą HD

  Ocena komentarza: 0
  ewentualnie ta rozdz. to 1920 x 1080 :)
  w nowym modelu będzie także normalna matryca 1280 x 800 (nowością jest przede wszystkich szybsza karta graficzna Radeon 4570, prawie tak samo jak całkiem hi-endowy, jak na notki, model Radeon 3650)

  3

 • Call of Duty World at War. Grafika, efekty, optymalne karty graficzne

  Ocena komentarza: 0
  Jeszcze w zeszłym roku i na początku tego mnóstwo osób kupowało GeForce 8800GTS, 8800GTS-512 i 8800GT. Zignorowanie tego wydaje się być nieeleganckie. Oczywiście rozumiem cele - sprawdzamy co trzeba TERAZ kupić za sprzęt, żeby pograć w tę grę komfortowo. Jednak pewnie wiele osób się zastanawia - czy kupić tę grę, jeżeli mam taki a nie inny sprzęt.

  41