Komentarze

  • Ślepy test jakości zdjęć - 4 smartfony flagowe

    Ocena komentarza: 0
    Nie każdy aparat ma tryb zdjęć nocnych więc go nie wykorzystaliście? nosz kur..czaczek. brawo wy. No jak się testuje aparaty to chyba korzysta sięz ich funkcji hę? Nie każdy aparat dobrze stabilizuje zdjęcia dlatego każde robiliście na statywie? Nie każdy aparat dobrze dobiera ostrość zdjęcia więc może poprawialiście ją w adobe? czy kontrast? no czapki z głów..

    53

  • Polecane smartfony do 1000 zł - TOP 10

    Ocena komentarza: 1
    Telefon bez gniazda słuchawkowego to nie telefon. Poza tym zajebisty. No może poza baterią malą. Dla każdego coś miłego. Minusem xiaomi jest też to ze nie dostaniesz go w polskich sieciach a przynajmniej nie w każdej (na pewno w tmobile nie ma).

    7

  • Polecane smartfony do 1000 zł - TOP 10

    Ocena komentarza: 0
    dobra, widzę ze jest podany jako dodatkowe bo niby wejdzie dopiero na polski rynek. mam 2 sztuki z t-mobile od kilku dni więc jakby co już wszedł. Znajduje się w cenniku T-mobile od 27 lutego.

    7

  • Polecane smartfony do 1000 zł - TOP 10

    Ocena komentarza: 0
    moto g6 :/ chyba warto by go zastąpić moto g7 power. Całkiem zacny telefon z rewelacyjną baterią.
    pamięć 4/64, nfc, bat 5000 mah, gesty moto, poprawny aparat, szybkie ładowanie, czysty android 9.0

    7

  • Niszczarka Rexel Auto+ 300M - rzut okiem

    Ocena komentarza: 0
    kurcze, my mamy 5 takich maszyn, od małych 130x po 300ki. Tylko z jedną na początku był problem bo noże w jednym miejscu się zapychały ale poszła na gwarancje - jeden telefon i odebrali po czym przywieźli nową. Najstarsza ma dobre 4 lata i wszystkie śmigają jak ta lala. Opcja wkladania calych arkuszy po prostu wyklucza powrót do innych niszczarek gdzie pracownik stoi nad maszyną i pół godziny wkłada arkusz po arkuszu.

    4

  • Pozwem w Call of Duty czyli świat, w którym wszystko jest na sprzedaż

    Ocena komentarza: 0
    Durnoty takie piszecie ze głowa boli, W zerowej grawitacji można normalnie strzelać. Nie polecisz do tyłu więcej jak parę cm bo masz dużo większą masę od pocisku. Polecam użyć googla zamiast wypisywać totalne debilizmy.
    livescience . com / 18588-shoot-gun-space.html

    16