Komentarze

 • Ślepy test jakości zdjęć - 4 smartfony flagowe

  Ocena komentarza: 0
  Nie każdy aparat ma tryb zdjęć nocnych więc go nie wykorzystaliście? nosz kur..czaczek. brawo wy. No jak się testuje aparaty to chyba korzysta sięz ich funkcji hę? Nie każdy aparat dobrze stabilizuje zdjęcia dlatego każde robiliście na statywie? Nie każdy aparat dobrze dobiera ostrość zdjęcia więc może poprawialiście ją w adobe? czy kontrast? no czapki z głów..

  53

 • Niszczarka Rexel Auto+ 300M - rzut okiem

  Ocena komentarza: 0
  kurcze, my mamy 5 takich maszyn, od małych 130x po 300ki. Tylko z jedną na początku był problem bo noże w jednym miejscu się zapychały ale poszła na gwarancje - jeden telefon i odebrali po czym przywieźli nową. Najstarsza ma dobre 4 lata i wszystkie śmigają jak ta lala. Opcja wkladania calych arkuszy po prostu wyklucza powrót do innych niszczarek gdzie pracownik stoi nad maszyną i pół godziny wkłada arkusz po arkuszu.

  4

 • Pozwem w Call of Duty czyli świat, w którym wszystko jest na sprzedaż

  Ocena komentarza: 0
  Durnoty takie piszecie ze głowa boli, W zerowej grawitacji można normalnie strzelać. Nie polecisz do tyłu więcej jak parę cm bo masz dużo większą masę od pocisku. Polecam użyć googla zamiast wypisywać totalne debilizmy.
  livescience . com / 18588-shoot-gun-space.html

  16