Komentarze

 • Samsung przygotuje superszybki SSD dla PlayStation 5?

  Ocena komentarza: 0
  Mam mieszane odczucia czy konsola zamknie się w 2000zł :) chyba z dyskiem 500gb i 1 padem w jakiejś okrojonej wersji... prędzej to będzie okolice 3k zł

  15

 • Intel nadal ma problemy z dostępnością procesorów - firma zleci produkcję innym podmiotom

  Ocena komentarza: 6
  Kolejna zagrywka Intela w kwesti wizerunku i marketingu... to nie problem popytu tylko problem z ilością odpadów i produkcją układów...
  Za to bardzo ładnie wygląda kiedy napisze się że mamy tyle zamówień że nie dajemy rady... Jasne! ;D
  Intel może mydlić oczy ale to i tak AMD tu wygrywa ;)

  24

 • 10 najlepszych darmowych programów antywirusowych

  Ocena komentarza: 0
  Mam Linuxa, Antywirus? hehe proszę was....
  Spodziewałem się kontentu na wyższym poziomie, jakiejś oceny oraz punktacji aby wyłonić wady i zalety i wybrać tego najlepszego z darmowych...

  9

 • Dlaczego rządy wyłączają Internet w całych krajach? Są dwa powody

  Ocena komentarza: 13
  Spokojnie w Polsce nie wyłącza wtyczki, bo lepiej działa od ogłupiającej telewizji... ludzie są uzależnieni od fb, instagrama oraz życia nie swoim życiem... dodatkowo nasz rząd stosuje zasadę powolnego gotowania żaby aby ta nie wyskoczyła... czyli wprowadzania zmian w takim tempie abyśmy się do tego stopniowo przyzwyczajali i mimo ze nie jest nam dobrze i kolorowo to dzięki temu ludzie nie wyjdą zbyt szybko na ulicę, a kiedy się połapiemy to już jest zwykle za późno. także luz... kroplówka dalej podaje narkotyk... :D

  9

 • Pierwsza gigafabryka Tesli w Europie stanie blisko polskiej granicy

  Ocena komentarza: 0
  @sn00p nie wiem czy jest się czym cieszyć... na pewno będą szukali taniej siły roboczej, a nie inteligencji... nie liczył bym na szał w zarobkach.

  7

 • Nowe Threadrippery wymagają nowych płyt głównych - AMD tłumaczy skąd taka decyzja

  Ocena komentarza: 0
  Nie można ciągle jechać na starych konstrukcjach, czasem by iść do przodu trzeba więcej zmian niż sam procesor to zrozumiałe.

  26

 • Aktualizacje Windows 10 mają wreszcie nie sprawiać problemów - Microsoft zmienia cykl

  Ocena komentarza: 0
  Linux coraz szybciej się rozwija i zyskuje pozytywne głosy i sympatyków, ciekawy jestem kiedy nastąpi ten moment gdy Linux prześcignie Windowsa... coraz więcej firm wypuszcza wersje na linuxa swojego oprogramowania jako opcji wyboru, gdyby zaczęły powstawać nowe tytuły gier z portami na Linuxa to Windows by skapitulował w bardzo szybkim czasie.

  13

 • Chcą, żeby GG wróciło do żywych i na początek proponują… abonament

  Ocena komentarza: 1
  Abonament na androida bo na komputerze wyłączenie reklam to pestka, ja nadal używam, choć ilość botów, propozycji sexu, sprzedaży filmów czy zdjęć erotycznych powala. Aby trafić na istotę ludzką, a jeszcze która zechce nawiązać krótki dialog to jak loteria... myślę że ponad połowa tych kont to konta widmo lub boty. Musieli by wprowadzić coś naprawdę WOW aby przyciągnąć ludzi i pozbyć się tego całego dziadostwa.

  30

 • Testy Intel Core i9-9900KS - nowy król wydajności w grach

  Ocena komentarza: 0
  Dupy nie urywa, a cena pewnie dobije, w dodatku kaloryfer.
  Wolę Nową technologię AMD niż odgrzewany przez wiele lat ten sam kotlet Intela... ta sama technologia tylko poprawiana w gratisie dziurawe konstrukcje.

  39

 • Jak podzielić dysk na partycje?

  Ocena komentarza: 0
  To jak już dzielimy to może jakieś wskazówki przy dzieleniu i tworzeniu pod Linuksa oraz czy kolejność położenie ma znaczenie?
  Temat bardzo pobieżny i zbyt rozlewnie opisany bez dość istotnych informacji.

  26

 • MEE audio X10 - świetny dźwięk, dobra bateria, zero przewodu

  Ocena komentarza: 0
  Czekam z niecierpliwością aż w końcu jakiś sklep zapewni możliwość porównania - przetestowania jakości dźwięku przed zakupem. Kiedy kupowałem słuchawki ostatnim razem w jednej z sieciówek w której nie było możliwość rozpakowania i sprawdzenia poprawności działania a tym samym jakości dźwięku byłem zażenowany, bo wydam 400zł a będą mnie uwierały a dźwięk nie będzie spełniał moich oczekiwań ?! Kupując sprzęt za ponad 100zł który jest jak biżuteria osobista i mimo wszystko należy dopasować je do siebie "kształt słuchawki, jakość dźwięku jego głośność czy nawet gumki". W takiej sytuacji spodziewał bym się możliwości odwiedzenia stoiska z opcją testowania niż usłyszeć od sprzedawcy, nie ma takiej możliwość a zwrotów nie przyjmujemy z powodów higienicznych. W innych grajach jak Niemcy czy Dania sytuacja nie do pomyślenia. Nie pozdrawiam MediaMarkt!

  12

 • Włączyliśmy nową stronę benchmark.pl

  Ocena komentarza: 3
  Brawo dla redakcji aby grzebać na produkcji, w nocy cała masa wpadek od błędów 500, po dziwne statyczne strony i niedziałające podstrony... jak dla mnie zabrakło profesjonalizmu ... osobiscie wolałem starą stronę była o wiele bardziej czytelna i czas jej ładowania był szybszy... Rejestracja Konta wywala błąd serwera 500 podczas aktywacji BRAWO !!! coraz więcej błędów... nie wiem kto wdraża niesprawdzony produkt na produkcyjny serwer ! :) podczas dodawania komentarza błąd za błędem ;)

  203

 • Włączyliśmy nową stronę benchmark.pl

  Ocena komentarza: 3
  Brawo dla redakcji aby grzebać na produkcji, w nocy cała masa wpadek od błędów 500, po dziwne statyczne strony i niedziałające podstrony... jak dla mnie zabrakło profesjonalizmu ... osobiscie wolałem starą stronę była o wiele bardziej czytelna i czas jej ładowania był szybszy... Rejestracja Konta wywala błąd serwera 500 podczas aktywacji BRAWO !!! coraz więcej błędów... nie wiem kto wdraża niesprawdzony produkt na produkcyjny serwer ! :)

  203