Komentarze

 • Ekosystem Huawei - moc zintegrowanych usług

  Ocena komentarza: 4
  WhitePress - Cyt "Pierwszą i najważniejszą kwestią są 2 słowa, które zawsze muszą się znaleźć nad materiałem promocyjnym - „Artykuł sponsorowany”. Art. 36 Prawa Prasowego mówi o tym, że ogłoszenia i reklamy muszą być oznaczone w sposób nie budzący wątpliwości, iż nie stanowią one materiału redakcyjnego."

  19

 • Fotele gamingowe Genesis teraz w jednolitej czerni

  Ocena komentarza: 0
  Noo... można. Ale tylko od podłogi wraz z wysokością siedziska ;) Chyba, że wybierze się model 550. Ale za cenę 330 można znaleźć lepsze konstrukcje...

  14

 • Telefon zza światów, mówiący znienacka smartfon, który zmienia PIN

  Ocena komentarza: 0
  Nie do końca się z Tobą zgodzę. Mam nadzieję, że rozumiem intencje, o które Ci chodziło pisząc "zza światów". Sformułowanie takie jednak jest mocno niezręczne, wręcz niespotykane w literaturze. Jeśli miałeś na myśli, że pochodzi z miejsca nam nieznanego, "z nieznanych nam światów", wówczas powinno zastosować się przyimek "spoza". "Spoza Światów". Zresztą SJP wyraźnie różnicuje przyimki "zza" i "spoza". Pisząc "zza" wskazałeś, że coś znajduje się _dalej_ niż znane nam światy - co niekoniecznie jest prawdą. Poza tym w artykule nawiązałeś do cyfr "666" - to już nawiązanie do telefonu "z zaświatów" :)

  8

 • Co potrafią długopisy taktyczne za 80 zł? MON zamówił ich 1000 [AKT.]

  Ocena komentarza: 3
  Co do jednego Całkowicie się z Tobą zgadzam -Matt-, poziom intelektualny leci w dół....
  1) Czytasz bez zrozumienia
  2) Na podstawie nieprawidłowego zrozumienia tematu stawiasz błędne tezy
  3) Błędnie postawioną tezę próbujesz podeprzeć wiedzą z Wikipedii

  czyli standard dzisiejszego gimnazjum i większości naszych polityków.

  Przeczytaj jeszcze raz - "Ministerstwo Obrony Narodowej Republiki Polskiej". Dangh w komentarzu powyżej chwycił _DROBNĄ_ "różnicę".

  RZECZPOSPOLITA POLSKA - to oficjalna nazwa naszego kochanego KRAJU. Nie "Republika Polska". A kto, jak nie organ z GOV w linku powinien to wiedzieć najlepiej.

  45

 • Co potrafią długopisy taktyczne za 80 zł? MON zamówił ich 1000 [AKT.]

  Ocena komentarza: 1
  Czy ktoś mi wytłumaczy co to za kraj "Republika Polska" ?! Czy osoba od zamówień publicznych w MON kończyła podstawówkę ???

  45

 • Bivoj, 1000-watowy „Super Laser”

  Ocena komentarza: 1
  Ravir w poście "ciekawostek" Wojtka zabrakło znaczących detali. Też z początku odniosłem takie wrażenie - 1000W, chmmm coś nie gra. Ponieważ na technologii laserów się nie znam, poszedłem do źródła. Myślę, że kluczowym stwierdzeniem producenta jest zdanie jednego z projektantów:"
  "It means a 100J laser gives us 1kW of average power – that is a huge amount of average power for a laser that is also capable of delivering 10GW of peak power".
  Myślę, że 10GW chwilowej mocy szczytowej działa bardziej na wyobraźnię....

  6