Komentarze

 • Samsung Galaxy S10+ recenzja

  Ocena komentarza: -2
  Ceny są chore, ale ceny wszystkiego powoli zaczynają być chore. Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że niektóre gry na konsole potrafią kosztować 0,5K PLN, a na PC 0,25K PLN, to cena rzędu 4,4K PLN za flagowca relatywnie nie jest aż tak wysoka. Co jednak nie zmienia faktu, że w wartościach bezwzględnych to powoli zaczyna być już obłęd. O relacji ceny tego telefonu do siły nabywczej przeciętnego wynagrodzenia w Polsce nie wspomnę.

  38

 • Samsung Galaxy S10+ - sprawdzamy co w opakowaniu

  Ocena komentarza: 0
  Za mój S9+ chcą dać 1387,00 PLN ;)

  30

 • Ceny Galaxy S10+ mogą sięgnąć nawet 1599 euro

  Ocena komentarza: 1
  @Leader86 - W takim razie sam wracaj do podstawówki. Tam dowiesz się, że w wyrazie "tysiąc" nie ma "ś", a skrót od tego wyrazu to "tys.", a nie "tyś.". Jak już opanujesz te podstawy, to wracaj na forum krzewić wiedzę i tępić analfabetyzm.

  36

 • Sony testuje chip dla PlayStation 5 - 8 rdzeni AMD Zen i grafika Navi [AKT.]

  Ocena komentarza: 4
  To porównanie można prowadzić w nieskończoność. Dorzuć kolejną różnicę w cenie. Przecież żeby grać na PS potrzeba kanapy (3,5K PLN), stolika pod telewizor (0,5K PLN) i stolika kawowego, no bo na co odłożysz pada jak pójdziesz do kibelka (0,2K), a do PC potrzeba tylko biurka i fotela (2K). Ale po co się ograniczać? Biurko do PC zmieści się w pokoju 6m2. Żeby wrzucić TV, kanapę i ten stolik kawowy to potrzeba już co najmniej 16m2. W małych miastach i na wsiach ta różnica duża nie będzie, ale w takim centrum Warszawy cena 1m2 to spory dodatek do kosztów grania na konsoli. ;)
  Jednakże, jakby się zastanowić, to jaki jest problem w podłączeniu PS do monitora i głośników komputerowych? Do grania nie jest potrzebne kino za 3K i 55" TV.

  A tak na poważnie. Dziesiątki metrów dyskusji o niczym. Kto ma dłuższego FPS'a. Ja rok temu oddałem wysłużonego x360 siostrzeńcom do zgruzowania, a sam nabyłem za śmieszne (względnie) pieniądze PS4PRO, które jest podłączone do 8-letniej 50" plazmy. Aktualnie gram w asasyna black flag, grę sprzed 6 lat. Nie uwiera mnie w tym zestawie brak raytracingu, czy 4K, nie wiem nawet w jakiej rozdzielczości to lata. Nie zawracam sobie tym głowy, ponieważ to tylko jedna z rozrywek, na którą w życiu nie wydałbym 11K PLN.

  116

 • Galaxy S10+ na zdjęciu - może Wam się nie spodobać

  Ocena komentarza: 0
  Komu przeszkadzały niezagięte ekrany? Jakiś design manager był kiedyś skrzywdzony przez człowieka z płaskim wyświetlaczem, że przestali je montować we flagowcach?

  17

 • Polski rząd funduje urzędnikom smartfony po 2 tysiące zł

  Ocena komentarza: 2
  W urzędzie, w którym pracuje przysługuje mi jeden wkład do długopisu i jeden notatnik A5 100-kartkowy na rok oraz jeden ołówek na 3 lata (pobierane imiennie z podpisem), ale elita w ministerstwie takimi pierdołami się nie przejmuje :)

  21

 • Artyści na wojnie z YouTube'em i streamingiem

  Ocena komentarza: 9
  Drodzy artyści i tak zwani artyści. A może jednak to nie prawo jest przestarzałe, ale wasz model biznesowy nie nadąża za rozwojem technologii?

  15

 • Krok do człowieka 2.0 - egzoszkielety Panasonica

  Ocena komentarza: 2
  a tu będzie 3000mAh i ładowarka indukcyjna w krześle :)

  14

 • Asus wprowadza 27" monitor z panelem IPS o rozdzielczości WQHD

  Ocena komentarza: 1
  $400 w USA = ok. 1200PLN + transport + marża + cło + VAT + srat + jeszcze inne badziewie = ok. 2400PLN. W super-hiper-mega promocji dostępny tylko dla Ciebie za jedyne 2299PLN

  38