Komentarze

 • Uwaga na fałszywe maile od PayPal [AKT.]

  Ocena komentarza: 1
  Ciężko powiedzieć, ale możliwe. Ja dostaję zawsze potwierdzenia płatności od service@paypal.pl. Jak możesz zauważyć, pomiędzy tymi dwoma mailami jest spora różnica. Jeżeli niczego nie zamawiałeś ani nie dokonywałeś żadnych zmian na koncie, lepiej zignoruj.
  Sam żadnych phishingowych maili nie otrzymałem.

  5

 • Nowy, prostszy interfejs Firefoksa

  Ocena komentarza: 0
  Fakt. Nie jestem developerem, ale zmieniłem już jakiś czas temu Firefoxa z oficjalnego kanału na Developer Edition właśnie ze względu na ciemny motyw. Nie mogłem patrzeć na te szkaradne odcienie szarości, a skórki użytkowników - bez komentarza. Część źle stonowana, niektóre kolory się zlewają, dodatkowe cienie pod literkami rozmazują klarowny tekst. Pomijam już fakt, że część po prostu oślepia, jaskrawe kolory, które zawstydzają neonowe szyldy w Miami. Słoników czy glitterowego badziewia nawet nie zawierają komputery-zabawki dla dzieci, a przynajmniej nie w takiej ilości. Dobra, już sobie ulżyłem...
  Ale wracając, wersje Beta, DE czy Nightly są tak naprawdę pod każdym względem lepsze, wsparcie prosto od twórców (a nie jakiegoś supportu), oferują więcej możliwości i są często aktualizowane (fakt, że większość tych aktualizacji to mikroskopijne zmiany, które nie są widoczne dla przeciętnego użytkownika [oczywiście dopóki przeglądarka nie wskoczy o numerek wyżej]), a nawet jeśli wkradnie się jakiś babol - co zdarza się i tak wyjątkowo rzadko - jest załatany następnego dnia.

  17