Gry

Abonament PlayStation Plus w promocji

przeczytasz w 1 min.

Przez kilka dni abonament PlayStation Plus na 12 miesięcy oferowany jest w cenie 180 złotych. Warto wziąć tę promocję pod uwagę.

Korzystacie z konsoli PlayStation 4, ale jednocześnie nie było Wam po drodze z abonamentem PlayStation Plus? Jeśli problem stanowiła przede wszystkim cena, Sony postarało się nieco to załagodzić.

W ramach przygotowanej promocji, abonament PlayStation Plus na 12 miesięcy oferowany jest w cenie 180 złotych. To zauważalny, bo wynoszący 25% rabat. Jak łatwo policzyć, standardowo mówić trzeba tu o cenie 240 złotych.

Promocja potrwa do 26 marca. Co ważne, obowiązuje nie tylko w oficjalnym sklepie Sony, gdzie skierowana jest wyłącznie do osób nieposiadających aktywnego członkostwa PlayStation Plus, ale również w najpopularniejszych sieciach handlowych.

Niewtajemniczonym przypomnijmy, że abonament PlayStation Plus pozwala cieszyć się trybami multiplayer w grach na PlayStation 4, specjalnymi rabatami w PlayStation Store, 100 GB pamięci w chmurze oraz darmowymi grami udostępnianymi w każdym miesiącu. O ofercie na marzec już pisaliśmy, obejmuje ona Call of Duty: Modern Warfare Remastered oraz The Witness.

Źródło: sony

Komentarze

24
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raffal81
  0
  Cały czas jest w promocji, co chwilę jakieś promo na niego jest. Ja kupiłem na 3 lata po 160zł ;)
  • avatar
   Sander Cohen
   0
   Ja kupilem w promocji 15 miesięcy za £29.99. Wychodzi po £2 czyli jakieś 10 zl miesiecznie. Po sieci nie gram praktycznie wcale, za to darmowe gierki sa spoko. A abonament i tak wychodzi mi korzystnie bo zwraca sie przy zakupach na PS Store bo promocje dla Plusowiczow sa o wiele lepsze.
   • avatar
    JanuszJestem
    -1
    Nie ma to jak płacić za możliwość grania przez sieć i za comiesięczne stare gry w które nikt nie gra.