Smartfony

Android 8.0 Oreo dla Xiaomi Mi A1 udostępniony (raz jeszcze)

przeczytasz w 1 min.

Xiaomi Mi A1 otrzymał Androida 8.0 Oreo jeszcze przed końcem zeszłego roku. Nie wszystko poszło jednak zgodnie z planami, przez co aktualizacja była wstrzymywana już dwukrotnie. Tym razem ma być wolna od błędów.

Nie da się ukryć, że Xiaomi Mi A1 to smartfon bardzo interesujący, być może nawet jeden z najlepszych w swoim przedziale cenowym. Dzięki przynależności do programu Android One punktować miał dodatkowo szybki aktualizacjami systemu, ale okazuje się, że kwestia ta wypada gorzej niż oczekiwano.

Owszem, aktualizacja wprowadzająca Androida 8.0 Oreo pojawiła się jeszcze przed końcem zeszłego roku, ale co z tego, skoro była już dwukrotnie wstrzymywana. Użytkownicy skarżyli się na dużą liczbę błędów, z których niektóre były naprawdę dokuczliwe. Chodziło przede wszystkim o szybki spadek poziomu baterii przy aktywnym Bluetooth, zawieszającą się aplikację aparatu czy znaczący spadek skuteczności czytnika linii papilarnych.

Wedle wydanego teraz komunikatu, wszystkie te problemy (oraz inne) zostały wyeliminowane. Aktualizacja rusza zatem raz jeszcze. To już trzecie podejście i miejmy nadzieję, że ostatnie.

Android 8.0 Oreo dla Xiaomi Mi A1

Jeśli chcecie dowiedzieć się o smartfonie czegoś więcej, zajrzyjcie do naszych testów.

Źródło: mi

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Hedrox
  0
  Jaka jest teraz dokładna wersja Androida dla Xiaomi Mi5S?
  • avatar
   TruGeek
   0
   Narzeczona ma ten telefon i narzeka na ciągłe wywalanie się aplikacji i nie lagi lecz zawiechy, które blokują cały telefon i trzeba poczekać z 10min aby sie zresetował... ciekawe czy to coś pomoże xd