Telewizory

Aplikacja Facebook Video na telewizorach Samsung

przeczytasz w 1 min.

Facebook Video to „zupełnie nowy sposób dostępu do popularnego serwisu społecznościowego”. Kolejna ciekawa aplikacja trafia na telewizory Samsung.

Facebook Video to kolejna aplikacja z filmami na życzenie, która została oddana do dyspozycji użytkownikom telewizorów Smart TV firmy Samsung. Jako pierwszym zresztą, bo konkurencja jeszcze tego rozwiązania nie wdrożyła.

Czym jest Facebook Video? To aplikacja umożliwiająca oglądanie na dużym ekranie filmików publikowanych przez znajomych oraz transmisji prowadzonych na żywo za pomocą popularnego serwisu społecznościowego. W miarę jak będziemy z niej korzystać, aplikacja będzie precyzyjniej proponować materiały, które również mogą nas zainteresować.

Filmiki na Facebook Video można obejrzeć od razu (i chwilę później je polubić), jak również dodać je do listy oczekujących, by później – gdy będzie więcej czasu – do nich wrócić. „Zyskujesz zupełnie nowy sposób dostępu do jednego z najpopularniejszych na świecie serwisów społecznościowych” – zachwala producent.

Aplikacja jest dostępna na telewizorach Samsung Smart TV z lat 2015, 2016 i 2017. Aby z niej skorzystać należy zainstalować Facebook Video z poziomu Samsung Smart Hub.

Nowa aplikacja przychodzi zaledwie dwa tygodnie po tym, jak na telewizorach Samsunga pojawił się nowy serwis VOD na abonament, czyli ShowMax. Więcej na jego temat możecie przeczytać w newsie ShowMax - co oferuje nowy serwis VOD w Polsce?

Źródło: Samsung, Digital Trends

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  brusss
  0
  Ciekawe co na to fani pionowego wideo? Że przecież filmiki na fejsie tylko na smartfonie się ogląda...
  • avatar
   HoseArkadioMorales
   0
   facebook to ścierwo

   Witaj!

   Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
   Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

   Połącz konto już teraz.

   Zaloguj przez 1Login