Telewizory

Apple testuje 65" ekrany do swoich iTV?

przeczytasz w 1 min.

Plotek o telewizorach Apple ciąg dalszy.

Apple iTV koncept

Plotki, jakoby firma Apple przymierzała się do wprowadzenia na rynek pełnoprawnego telewizora HD pojawiają się już od bardzo wielu miesięcy. Po kilku tygodniach ciszy – powróciły. Otóż The Korea Herald donosi, że gigant z Cupertino rozpoczął testowanie 65-calowych wyświetlaczy, które miałyby stanowić właśnie część tych telewizorów.

Choć sama firma jak dotąd nie potwierdziła nawet informacji o planach wyprodukowania swoich własnych telewizorów, co jakiś czas docierają do nas informacje na temat tych urządzeń, które doczekały się nawet nazwy – iTV. Według The Korea Herald Apple jednak jest już na dość dalekim etapie, czego potwierdzeniem mają być testy 65-calowym paneli LCD. Niestety nie wiadomo, od którego producenta ekrany te miałyby pochodzić.

Według tych samych źródeł już w drugiej połowie bieżącego roku na rynku zadebiutują telewizory Apple iTV o przekątnych 65 i 77 cali. Donoszą, że na pierwszą falę złożą się około 2 miliony egzemplarzy. 

Cóż, pozostaje oczekiwać na komentarz firmy Apple w tej sprawie. A tak swoją drogą – chcielibyście zobaczyć telewizor giganta z Cupertino?

Źródło: VR-Zone, The Korea Herald

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  4
  A już myślałem że Apple myśli nad większym iPhone'm...
  • avatar
   sertiel
   3
   Jeśli ceny będą mieć jak telefonów to u nas ponad 10 000 tys będzie leciał :D a znając życie chodzi mi mianowicie jak to z ich telefonami że bebechy mają jakiś szłam a płacić trzeba jak za zboże pewnie TV będzie to samo :D
   • avatar
    bartekmustach
    1
    ajTelewiżyn ;D tego jeszcze nie grali
    • avatar
     Konto usunięte
     -6
     w prawym dolnym rogu obrazka Apple pisze "zdala od kur.."