Laptopy

Apple MacBook Pro z procesorem Haswell trafi na rynek prawdopodobnie już we wrześniu

przeczytasz w 1 min.

Według nieoficjalnych doniesień MacBooki Pro zostaną zaprezentowane na konferencji Apple 10 września.

Apple MacBook Pro widok

Od zaprezentowania odświeżonej wersji MacBook Air minęło już sporo czasu, a wciąż nie znamy oficjalnego terminu ujawnienia nowej generacji MacBook Pro, którego wyniki w teście Geekbench wyciekły już w lipcu. Wygląda jednak na to, że data ta jest już coraz bliżej. Według najnowszych, nieoficjalnych doniesień laptopy zadebiutują już we wrześniu.

Dokładnie 10 września odbędzie się bowiem konferencja Apple, na której oprócz MacBooków Pro pokazane najpewniej będą również nowe smarfony iPhone. Rynek jest już mocno zniecierpliwiony przedłużającym się oczekiwaniem na nowe modele, zwłaszcza, że MacBook Air wyposażone w procesor Intel Haswell okazały się bardzo udaną konstrukcją. Oferowały bowiem nie tylko niezłą wydajność, ale i imponujący czas pracy na akumulatorze sięgający 12 godzin bez konieczności ładowania.

Według serwisu VR-Zone masowa produkcja nowych modeli już się rozpoczęła, a producenci komponentów wysyłają je już do zakładów montażowych. Na oficjalne potwierdzenie tych doniesień musimy jednak jeszcze trochę poczekać.

Źródło: vr-zone

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Dragonik
    0
    A cena jak zwykle z kosmosu będzie.