• benchmark.pl
 • Gry
 • Arsenał w Metro Exodus prezentuje się bardzo okazale (będzie też Denuvo)
Gry

Arsenał w Metro Exodus prezentuje się bardzo okazale (będzie też Denuvo)

przeczytasz w 1 min.

Można będzie skorzystać z niewielkiej broni ręcznej, strzelb, karabinów, a także broni specjalnych. Mimo tego przetrwanie w świecie Metro Exodus to spore wyzwanie.

Wygląda na to, że producent oraz wydawcy Metro Exodus zaczynają przyśpieszać z kampanią promującą grę. Dla nas oznacza to jedno - zwiększoną dawkę informacji i materiałów wideo. Na najnowszy zwiastun bez wątpienia warto rzucić okiem.

Prezentuje on bowiem arsenał, jakim dysponować będzie główny bohater. Wszyscy czekający na Metro Exodus doskonale wiedzą, że bez broni nie da się zbyt długo przeżyć w niezwykle nieprzyjaznym świecie, jakiego należy się tu spodziewać. I tak, można będzie skorzystać z niewielkiej broni ręcznej, strzelb, karabinów, a także broni specjalnych. Dodając do tego szerokie możliwości modyfikacji można będzie z powodzeniem pomóc bohaterowi w realizacji czekających na niego misji.

„Seria Metro zawsze słynęła z wyjątkowego arsenału gdyż w realiach przedstawionego świata broń bohaterowie muszą wytworzyć sami, korzystając jedynie z dobrze znanych części. Każdy karabin czy pistolet ma być funkcjonalny, ale też dawać możliwości szerokiej customizacji, by gracz mógł dopasować go do swoich potrzeb.”


Będąc już przy omawianej grze warto nadmienić o innych informacjach, jakie ujrzały ostatnio światło dziennie. Okazuje się, że Metro Exodus w wersji PC skorzysta z zabezpieczeń antypirackich Denuvo.

Poza tym twórcy zapowiedzieli, iż możemy spodziewać się kilku zakończeń. Wszystko dlatego, iż swoboda działania i dokonywane podczas rozgrywki wybory będą miały swoje konsekwencje.

Premiera Metro Exodus już 15 lutego. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Źródło: Techland Wydawnictwo

Komentarze

30
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  10
  Denuvo nie jest już zadnym wyzwaniem dla grup crakerskich leży i kwiczy.CPY już dawno zamiotło go pod dywan a jak się uprą to i dzień wystarczy jak przy JC:4

  Co do samej gry to na zwiastunach nie wygląda to głupio więc może się okazać wciągającą produkcją czas pokaże.Jednak nie mam zaufania do gier chowających się za zasłoną denuvo
  nie kupię dopuki nie przeczytam co gracze piszą na jej temat.
  • avatar
   Konto usunięte
   9
   Poczekam aż powstanie łatka usuwająca całkowicie Denuvo wtedy kupię, do tego czasu jest Youtube :)
   • avatar
    Chong-li
    7
    @mesjan to już się dzieje na targecie grup krakerskich są przede wszystkim gry posiadające Denuvo jako zabezpieczenie.
    Złamanie takiej gry daje chwałę w środowisku scenowym.
    Ci z CPY są wyjątkowo uparci łamią wszystko jak leci bez litości.
    Wydawcy powinni skupić się na robieniu dobrych gier a nie na wdrażaniu coraz to droższych i upierdliwych dla ludzi kupujących gry zabezpieczeń.Wszyscy powinni brać przykład z CD-Project im Denuvo nie potrzebne a produkt i tak się sprzeda,zwróci i jeszcze zarobi na siebie.
    Denuvo jest upierdliwe i widać jak gracze kupujący gry cały czas narzekają na to że dana gra go posiada.Wystarczy poczytać komentarze na steam.
    • avatar
     mesjan
     6
     Ciekaw jestem kiedy posiadanie przez grę denuvo spowoduje zwiększenie jej spiracenia a niżeli by jej nie miała.
     • avatar
      kristof080
      5
      Ruski Fallout z lepsza grafika.
      • avatar
       piotreeeek
       4
       Na PC z raytracingiem zapowiada sie masakrator graficzny.
       • avatar
        mutissj
        0
        druga gra z paytracingiem :p
        • avatar
         Zwis88
         -7
         Ja nie czaję co się tak niektórzy nadymają na do Deguvno, przecież ktoś kto ma uczciwe zamiary i tak sobie grę kupi i ma gdzieś co tam za zabezpieczenie hula. Czuję że tu masa ludzi pluje krwią bo sobie nie ściągnie, jeszcze najlepiej wersji GOG gdzie nie trzeba nawet cracka kołować