Gry na konsole

Assassin’s Creed: Rogue będzie pozbawione trybu multiplayer

przeczytasz w 1 min.

Producent skupić chce się na kampanii i zakończyć trylogię rozgrywającą się w Ameryce Północnej.

Assassin’s Creed: Rogue gra

Od wielu tygodni bardzo dużo mówi się o Assassin’s Creed: Unity, ale Ubisoft zgodnie z zapowiedziami przygotowuje również coś dla właścicieli starszych konsol. Okazuje się, że zapowiedziane kilka dni temu Assassin’s Creed: Rogue będzie sporo mniejszym projektem.

Nie chodzi tutaj konkretnie o rozmiary map oferowanych przez obydwa tytuły, ale o coś zupełnie innego. Pojawiły się nieoficjalne doniesienia, iż w Assassin’s Creed: Rogue zabraknie trybu multiplayer. Chociaż dla niektórych wydawało się to mało prawdopodobne to ostatecznie tak właśnie będzie, o czym poinformował sam producent, który skupić chce się na kampanii.

"WAssassin’s Creed: Roguepostanowiliśmyskupić się nakorzeniach serii. OpowiadająchistorięShay'a, historię zdradyi zemsty chcemy ukończyćtrylogię rozgrywającą się w Ameryce Północnej, rozpoczętą wAssassin’s Creed 3 oraz Assassin’s Creed 4: Black Flag."

Pytanie tylko, na ile jest to decyzja rzeczywiście podyktowana chęcią skupienia się na doświadczeniach dla pojedynczego gracza. Pojawiają się głosy, iż producentowi zabrakło zwyczaje rąk do pracy i trzeba było z czegoś zrezygnować.

Przypominamy, iż światowa data premiery Assassin’s Creed: Rogue planowana jest na 11 listopada. Gra pojawi się na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.

Źródło: vg247

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  Ja grałem w 1 w 2008 roku i bardzo mi się podobała, część 2 to był szczyt tej serii teraz marka się stacza no ale zobaczymy co nam pokaże Unity.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   To dobrze że nie ma multi przynajmniej fabuła będzie lepsza
   • avatar
    lysycoprobo
    -3
    ja tam nie rozumiem tej serii grałem w pierwszą część ok 1.5h nic ciekawego nie wiem czy jest sens sprawdzać jakąś inną część hmmmm....
    • avatar
     carl22
     0
     A mnie jakoś asasin nie pochłonął...Pierwszego asaina kupiłem w tym roku w biedronce za 20zł i zapomniałem o tej grze gdzieś w Jerozolimie. Nie skreślam całej serii przez słabą wg. mnie jedynkę ale jakoś odepchneła mnie od całej tej serii.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Multiplayer zawsze coś wnosił do rozgrywki ;/