Słuchawki

Asus ROG Vulcan Pro: słuchawki z procesorem Spitfire dla wymagających graczy

przeczytasz w 1 min.

Na turnieje i imprezy

Asus ROG Vulcan Pro to nowy zestaw słuchawkowy w ofercie tajwańskiego producenta. Urządzenie przeznaczone jest dla bardziej wymagających graczy.

Asus ROG Vulcan Pro to zestaw słuchawkowy dla graczy, będący następcą modelu Vulcan ANC, którego wszystkie najważniejsze funkcje odziedziczył. O odpowiednią jakość dźwięku i silne brzmienie zadbać mają przetworniki o średnicy 40 mm, które wykonane zostały z magnesów neodymowych.

Asus ROG Vulcan Pro słuchawki wygląd

Urządzenie wyposażone zostało w autorski procesor dźwięku Spitfire, mający gwarantować aktywną i pasywną eliminację szumów oraz zakłóceń, blokując nawet do 85% z nich. Jak zapewnia producent – „Spitfire to jedyny na świecie sprzętowy procesor dźwiękowego sygnału cyfrowego, który zapewnia tak dużą wygodę i nie wymaga sterownika”.

Jako że słuchawki te są przeznaczone dla profesjonalnych graczy, którzy potrzebują odpowiedniego sprzętu na turnieje i imprezy LAN, zespół Asus ROG zadbał również o komfort wielogodzinnego użytkowania. Ten zapewniony ma zostać przede wszystkim poprzez pokrytą sztuczną skorą gąbkę z efektem pamięci kształtu. Pomyślano także o odpowiednich dodatkach, jak odczepiany mikrofon i kabel oraz akcesorium w postaci torby podróżnej.

Asus ROG Vulcan Pro słuchawki pilot

Na pilocie przyłączonym do kabla znajdują się trzy przyciski, umożliwiające włączanie lub wyłączenie technologii ulepszających dźwięk. Są to FPS EQ (pozycjonowanie dźwięków w grach typu FPS), Surround (wirtualny dźwięk 7.1) oraz AMP (wzmacnianie brzmienia najcichszych dźwięków podczas gry).

Specyfikacja:

Asus ROG Vulcan Pro słuchawki specyfikacja

Asus ROG Vulcan Pro słuchawki torba

Premiera słuchawek już wkrótce. Cena jest jednak jak dotąd nieznana.


Więcej o produktach firmy ASUS:

Źródło: Asus ROG

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  7
  Nie wiedziałem, że są juz gracze z procesorami. To jakaś rewolucja cybernetyczna.
  • avatar
   Konto usunięte
   2
   A nie lepiej za te pieniądze kupić dobre słuchawki? Choćby ATH-M50... po tym, jak wyrzuciłem stary headset i przesiadłem się na najtańsze z dobrych, czyli CAL'e, to od razu człowiek się czuje, jakby grał w zupełnie inne gry.

   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Coś mi sie zdaje że jak zobacze cene to na nic zda się te słodzenie w opisie jake to one nie są och i ahh
    • avatar
     Slizeer
     0
     Tajemniczo brzmiące nazwy i tona wodotrysków, a lepiej kupić coś sprawdzonego za pewnie połowę ceny tych. Ale zawsze jakiś jeleń się znajdzie co na nie poleci.
     • avatar
      Slizeer
      0
      A zapomniałem - przecież wszystko rozchodzi się o logo ROG - gdyby go nie było wyglądałyby jak z Tesco ;]
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Posiadam Asusy Vulcan ANC i to naprawdę świetny sprzęt. Wcześniej do muzyki, gier, filmów używałem Creative Aurvana Live ze zmienionym kablem na japoński Star Quad (z kartą xonar d2x/xdt) i szczerze powiem, że jak dla mnie przesiadka na Asusa to był bardzo dobry pomysł. Używam ich obecnie na karcie Asusa Xonar Phoebus. Dźwięk nie jest męczący nawet po długim użytkowaniu. Bass nie jest przesadzony raczej zrównoważony do reszty pasma. Szczerze polecam model ANC! Zobaczymy co następca pokaże.