Płyty główne

ASUS zwraca pieniądze za płyty główne - nawet 215 złotych

przeczytasz w 1 min.

Promocją zostały objęte płyty główne pod procesory AMD i Intel - w zależności od modelu można otrzymać zwrot 85 - 215 złotych.

ASUS CashBack - promocja na płyty główne

Firma ASUS rusza z kolejną promocją dla kupujących płyty główne pod procesory AMDIntel. Klienci będą mogli otrzymać zwrot części poniesionych kosztów.

Promocją zostały objęte płyty z chipsetami AMD 990FX i A88X oraz Intel H81, B85, Z97, X99, B150, H170 i Z170 – w zależności od modelu można otrzymać 85 – 215 złotych zwrotu (wyznacznikiem jest tutaj cena płyty). Pełną listę kwalifikujących się modeli oraz kwoty zwrotu znajdziecie na tej stronie.

Nowa promocja obejmuje modele kupione od 14 grudnia 2015 roku, a zgłoszenia mogą być realizowane nie wcześniej niż 30 i nie później niż 60 dni od daty nabycia sprzętu - odpowiedni wniosek będzie można złożyć na stronie od 14 stycznia 2016 roku, a warunkiem koniecznym będzie przesłanie dowodu zakupu. Akcją objęci są wszyscy partnerzy handlowi. Pieniądze przesyłane są na wskazane konto bankowe w ciągu 30 dni od zatwierdzenia wniosku. Regulamin znajdziecie na stronie organizatora.

Przy okazji warto wspomnieć, że na kupujących płyty główne ASUS z serii Z170 czeka jeszcze kolejna niespodzianka. Wybrane sklepy internetowe do końca grudnia wyślą je całkowicie bezpłatnie – o szczegóły warto pytać w sklepie.

Źródło: ASUS

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  michalschulz1
  6
  Wg mnie nie ma to jakiegokolwiek sensu. Po jakiego grzyba dawać cenę z kosmosu, by potem robić jakąś akcję, o której suma sumarum w skali globalnej nikt nie usłyszy? Rozumiem, że wtedy nie każdy zwróci się po swoją dolę i panowie z Asusa będą myśleli, że zarobią więcej. Ale tak nie jest. Naprawdę lepiej jest zejść z ceny z powiedzmy 700zł do 500zł - wtedy produkt wybierze znacznie, ale to znacznie większe gro klientów i w ogólnym rozrachunku będą do przodu $$$
  • avatar
   Author
   -10
   Jeśli zwracają pieniądze to niezły badziew musi być dobrze, że kupiłem co innego.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Sprawdziłem te płyty i niestety są one z tych "niechodliwych" tzn. zawsze mają jakieś niuanse np. tylko 4 porty SATA, nietypowy układ dźwiękowy (problem ze sterownikami przy zmianie systemu), cena powyżej 1000 zł. Tych najpopularniejszych nie ma na liście.