• benchmark.pl
 • Gry
 • Batman: Arkham Asylum 2 już w październiku? [Zaktualizowano]
Gry

Batman: Arkham Asylum 2 już w październiku? [Zaktualizowano]

przeczytasz w 1 min.

Jak dotąd producent drugiej odsłony jednej z najlepszych gier 2009 roku niezbyt chętnie dzieli się informacjami dotyczącymi tego projektu. Tymczasem za sprawą nowego wydawcy owej gry poznaliśmy prawdopodobną  datę jej premiery.

O tym, że rozpoczęto prace nad kolejną odsłoną przygód Batmana wiadomo już od kilku tygodni. Po długim okresie milczenia w Sieci pojawiły się pogłoski o rzekomej rychłej premierze Arkham Asylum 2. Źródłem tych spekulacji okazała się niemiecka strona internetowa nowego wydawcy przygód Batmana - firmy Warner Bros. Interactive. Na jej łamach ukazała się bowiem informacja wskazująca na październik 2010 roku jako przybliżoną datę premiery Batman: Arkham Asylum 2.

Trzeba przyznać, że tak szybki debiut rodzi pewne obawy o jakość tejże produkcji. Miejmy jednak nadzieje, że wszystko pójdzie dobrze i nowy Batman okaże się równie dobry co pierwsza jego odsłona.

[Aktualizacja 1.02.2010] - Mało kto spodziewał się tak szybkiej reakcji ze strony Warner Bros. Interactive, które kilka minut temu zdementowało informacje o rzekomej październikowej premierze nowego Batmana. Podana przez niemiecką stronę internetową Warnera informacja okazała się błędna i została już usunięta. Przedstawiciel wydawcy w rozmowie z serwisem VG247 wyraźnie zaznaczył, że do tej pory nie została ujawniona oficjalna data premiery Arkham Asylum 2.

Źródło:VG247.com

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Ja tam nic takiego w tej grze nie widzę. Grałem jakąś godzinkę u kumpla i w ogóle mi ta gra nie podeszła ale to tylko moje zdanie ,)
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   szkoda
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Mnie się gra bardzo spodobała. wciągająca i cały czas coś si dzieje. czekam na 2 część.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Mnie też się podobała, choć na początku patrzyłem na nią zupełnie inaczej.