• benchmark.pl
 • Gry
 • Batman: Arkham Knight z nowym zwiastunem - Batmobil robi wrażenie
Gry

Batman: Arkham Knight z nowym zwiastunem - Batmobil robi wrażenie

przeczytasz w 1 min.

Pojazd głównego bohatera zapowiada się jako potężna broń, którą pokonać można będzie nawet czołgi bezzałogowe.

Batman: Arkham Knight gra

Gracze czekający na premierę Batman: Arkham Knight mają ostatnio dobre dni. Producent i wydawca zdecydowali się bowiem przygotować serię materiałów wideo, które prezentować będą fragmenty rozgrywki. Właśnie pojawił się drugi z nich.

Przypomnijmy, iż pierwszy zwiastun pokazywał moment, w którym bohater poznaje swojego nowego, niezwykle groźnego wroga - Arkham Knighta. Tym razem zdecydowano się natomiast przedstawić coś, co powinno dość znacznie ułatwić starcia z przeciwnikami - Batmobil.

Chyba największa z nowości, jaka trafi teraz w ręce graczy zapowiada się naprawdę kusząco i wydaje się, że niemal każdy chętnie będzie z nowej zabawki korzystać. Tym bardziej, że zapowiada się ona jako potężna broń, którą pokonać można będzie nawet czołgi bezzałogowe.

O tym, jakimi możliwościami dysponować będzie pojazd głównego bohatera przekonać możecie się na poniższym materiale wideo. Przypomnijmy jednak, że Batmobil dostępny tylko w wybranych momentach rozgrywki.


Kolejny zwiastun pojawić ma się 6 grudnia. Na premierę samej gry trzeba natomiast jeszcze trochę poczekać. Batman: Arkham Knight pojawi się bowiem dopiero w czerwcu przyszłego roku - na PC oraz konsolach PS4 i Xbox One.

Źródło: youtube, dsogaming

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  5
  Chciałbym taki. Wtedy pokazałbym tym wszystkim "cwaniakom lewego pasa" gdzie ich miejsce :)
  • avatar
   McGrizzly
   0
   A ja myślałem, że Batman nie zabijał?
   • avatar
    neo937
    0
    Według mnie, cała możliwość jeżdżenia Batmobilem w grze jest, jakby to ująć... Nie przesadzona, ale w sensie, że może trochę zabić tą część gry. Oglądałem gameplay który pojawił się w sieci jakiś tydzień temu i całe sterowanie Batmobilem wyglądało jak sterowanie w grach o Transformersach. Czyli kicha.

    A co do samego wyglądu pojazdu gacka - albo Batmobil z Batmana 1989, albo Tumbler z Mrocznego Rycerza. Ten pokazany w grze wygląda jakby był na podwójnych kołach od roweru. Strasznie słabo to wygląda.