• benchmark.pl
 • Gry
 • Batman: Arkham Origins również w wersji na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android
Gry

Batman: Arkham Origins również w wersji na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android

przeczytasz w 1 min.

Mobilny Batman: Arkham Origins nawiązywać ma do tego, co oglądać będziemy na stacjonarnych platformach, ale nie mogło obyć się tutaj bez kilku zmian.

Batman: Arkham Origins w wersji na urządzenia mobilne

Pod koniec miesiąca na komputerach oraz konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i Wii U pojawi się gra Batman: Arkham Origins. Fanów człowieka-nietoperza mamy całkiem sporo, a więc na brak zainteresowania produkcja ta narzekać nie powinna. Okazuje się jednak, że Warner Bros ma jeszcze jeden pomysł na to, by o grze usłyszało jak najwięcej osób.

Wydaje się, że może okazać się on całkiem trafny, ponieważ zapowiedź mobilnej wersji Batman: Arkham Origins wywołała bardzo pozytywne reakcje. Tym bardziej, że za jej przygotowanie zabrało się NetherRealm Studios, a więc twórcy Mortal Kombat, a także innej mobilnej produkcji z serii Batman - Arkham City Lockdown.

Mobilna wersja Batman: Arkham Origins nawiązywać ma do tego, co oglądać będziemy na stacjonarnych platformach, ale naturalnie nie mogło obyć się tutaj bez kilku zmian. W głównej mierze dotyczą one sterowania, które musiało zostać uproszczone ze względu na ekrany dotykowe smartfonów i tabletów. Sami twórcy określają swoje dzieło jako bijatykę, w której widocznych jest sporo elementów RPG.

"Mobilna wersja gry idzie ramię w ramię z tym, co oferowane jest na innych platformach." - Ed Boon, dyrektor kreatywny NetherRealm Studios

Dużym atutem Batman: Arkham Origins okazać powinna się oprawa graficzna. Sprawdzać ją mogą już właściciele urządzeń z systemem iOS, ponieważ dla nich gra została już udostępniona. Za jakiś czas powinna odbyć się natomiast premiera wersji na Androida. Co ważne, gra jest darmowa.


Źródło: gamespot, vg247

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Skoro tworcy mortala robili gre to mogli juz zrobic tego mortala a nie jakies batmany. W ogole to ta bijatyka troche naciagna bo bazuje na marce faceta z rożkami a jakby tak spojrzec przez no-namowy pryzmat to chyba tak srednio jest czym sie podniecac.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Ja się pytam, gdzie jest wersja na platformę Windows Phone?