• benchmark.pl
 • Gry
 • Jeśli chcesz jako pierwszy zagrać w Battlefield 4 weź udział w nowym konkursie EA
Gry

Jeśli chcesz jako pierwszy zagrać w Battlefield 4 weź udział w nowym konkursie EA

przeczytasz w 1 min.

Premiera Battlefield 4 jest już wprawdzie dość blisko, ale największym fanom serii wyczekiwanie na debiut gry nie przychodzi z pewnością łatwo.

Battlefield 4 gra konkurs

Premiera Battlefield 4 jest już wprawdzie dość blisko, ale największym fanom serii wyczekiwanie na debiut gry nie przychodzi z pewnością łatwo. Właśnie głównie dla nich przygotowany został konkurs z ciekawą nagrodą.

W najbliższą sobotę, 14 września, w Warszawie odbędzie się impreza #B4BF4. Promowana będzie na niej rzecz jasna gra Battlefield 4, a jedną z największych atrakcji dla graczy będzie możliwość przedpremierowej rozgrywki. Zaszczytu tego nie dostąpią jednak wszyscy, a jedynie zwycięscy wspomnianego konkursu.

Aby wziąć w nim udział należy zalogować się na battlelog.battlefield i odpowiedzieć na pytanie: „Dlaczego to właśnie Ty powinieneś wziąć udział w naszej imprezie?”. Jury nagrodzi 40 najciekawszych odpowiedzi, a ich autorzy będą mieli okazję pograć w Battlefield 4.

Nie ma co jednak liczyć na wybór etapów do przejścia. Udostępniona zostanie mapa „Sztorm na Paracelach”, która pokazywana była w trakcie targów Gamescom 2013.

Partnerami imprezy są m.in. firmy LG i AMD. Ta druga dostarczy 32 komputery wyposażone w procesory AMD FX oraz karty graficzne AMD Radeon HD Serii 7000. Konfiguracja taka nie powinna mieć problemów z poradzeniem sobie z grą, choć jak już wiemy, jej wymagania sprzętowe okazały się naprawdę bardzo wysokie.

Źródło: EA

Komentarze

18
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  szramabdg
  5
  Wymagania sprzętowe bardzo wysokie ? W którym miejscu ?
  • avatar
   gieteiks
   3
   Podróżując do Warszawy z mojego miejsca zamieszkania wydałbym pieniądze na podróż, które przeznaczam na wyżej opisaną grę. Także super ale nie skorzystam.

   • avatar
    Konto usunięte
    2
    Wiadomo kiedy rusza beta dla posiadaczy BF3 premium?
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     30 czy 39 miejsc już zarezerwowanych dla rodzin?
     • avatar
      Rawi666
      0
      "Ta druga dostarczy 32 komputery wyposażone w procesory AMD FX oraz karty graficzne AMD Radeon HD Serii 7000"

      No jestem ciekaw czy to bedzie radek 7970 GHz czy 7990 - tak z ciekawosci ktora wystarczy do uciagniecia ultra ;)
      • avatar
       Anonim20
       0
       7990 do gry w 2k/60fps
       I ciekawe jak współpraca AMD + EA wyjdzie bo w końcu BF4 ma być z optymalizowany pod AMD i będzie w akcji "nie spoczywaj na laurach" :)
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Znając życie,znowu będzie internetowa mafia, na pierwszym miejscu... Boss mafii .RockAlone2k żołnierze mafii GrabaGra, SouShibo,Seto,KOKOSfly,Żubr,Nexos ,Tivolt,Flamy. Pozdrawiam kumatych ludzi :)