Gry

Battlefield: Hardline przetestujemy już 3 lutego

przeczytasz w 1 min.

Jeśli zaliczacie się do grona graczy czekających na Battlefield: Hardline to mamy dobre wieści.

Battlefield: Hardline gra

Jeśli zaliczacie się do grona graczy czekających na Battlefield: Hardline to mamy dobre wieści. Lada chwila można będzie sprawdzić, co tytuł ten ma do zaoferowania.

Już jakiś czas temu producent zapowiedział, iż można spodziewać się otwartych beta testów. Jednocześnie nie zdradził jednak daty ich startu. W ostatnich dniach sporo o tym spekulowano, ale przecieki nie mają już znaczenia, ponieważ mamy informacje oficjalne.

Beta testy Battlefield: Hardline rozpoczną się 3 lutego i potrwają do 8 dnia tego samego miesiąca. Tak jak zapowiadano, będą miały one charakter otwarty i udostępnione zostaną na wszystkich platformach docelowych gry - PC oraz konsolach Xbox OnePlayStation 4, a także Xbox 360 i PlayStation 3.

Można będzie sprawdzić zabawę w trzech trybach - Hotwire, Conquest oraz Heist. Udostępnionych zostanie również tyle samo map - Downtown, Dust Bowl oraz Bank Job. Co więcej producent zdecydował się umożliwić graczom sprawdzenie funkcji Haker wzorowanej na Dowódcy z poprzedniej odsłony serii.

Źródło: eurogamer.net

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  McGrizzly
  10
  Po klapie z BF4 nigdy więcej :x
  • avatar
   cyna76
   6
   dziękuje , czekam na Rainbow Six
   • avatar
    gural23
    1
    Może gier dużo nie posiadam ale beta testy są darmowe i lubię z nich uczestniczyć. Titanfall, Evolve, BF3 i 4, niedługo Hardline (mam tylko trójkę). Dużo tego nie ma. Mogę sprawdzić na własnej skórze czy warto dać pieniądze na grę, pomimo że ma ona sporo błędów i problemy ze stabilnością. Dodatkowo mam czas żeby się zastanowić nad kupnem. Ostatnio grałem w Evolve i stwierdzam że jest ona miła, dobrze zbalansowana i warto dać za nią każdy grosz, pod warunkiem że znajomi też będą ją mieć..
    • avatar
     Łukasz9365
     0
     No i? Nie dość, że to denny "DLC" to jeszcze poświęcać cały artykuł na zapowiedź gameplaye'a? Ehh...
     • avatar
      Anavrin990
      -2
      Zapowaida się nieźle.Po pominięciu 4 wygląda to znowu ciekawie.Cena jednak przesadzona jak narazie.
      • avatar
       airquake
       0
       Grałem trochę w zamkniętej becie i powiem że gra była wtedy strasznie zbugowana.Chętnie jednak zobaczę jak gra ma sie teraz. Chociaż wątpię żeby była warta moich pieniędzy.