• benchmark.pl
 • Gry
 • Pierwszy dodatek do gry Bioshock: Infinite dostępny już od dziś - kolejny pod koniec roku - aktualizacja
Gry

Pierwszy dodatek do gry Bioshock: Infinite dostępny już od dziś - kolejny pod koniec roku - aktualizacja

przeczytasz w 2 min.

2K Games zrobiło fanom gry bardzo miłą niespodziankę.

Bioshock: Infinite - Clash in the Clouds gra dodatek

Bioshock: Infinite to bez wątpienia jedna z lepszych gier, jakie ostatnio przewinęły się przez nasze komputery i konsole. Chętnych do przypomnienia sobie o niej zapewne nie zabraknie, a okazja ku temu jest doskonała - dziś premiera pierwszego rozszerzenia.

2K Games zrobiło fanom gry bardzo miłą niespodziankę. Wczoraj wieczorem pojawiły się informacje, że na dzień dzisiejszy planowane jest duże wydarzenie, z którego na pewno się ucieszą. Inaczej chyba nie będzie, bo zapowiedziane zostały właśnie dwa dodatki do gry, a pierwszy debiutuje już dziś.

Mowa tutaj o Clash in the Clouds. Gracze otrzymują tutaj 4 mapy, na których bronić trzeba się przed nacierającymi falami przeciwników. Teoretycznie nic szczególnego, ale twórcy przewidzieli tutaj aż 60 różnych wyzwań i sporo osiągnięć do zdobycia.

Clash in the Clouds dziś wieczorem pojawić ma się na platformie Steam cenie 4,99 dolarów oraz Xbox Live za 400 Microsoft Points. W usłudze PlayStation Network dodatek powinien natomiast zastać udostępniony jutro.


Zdecydowanie ciekawiej będzie jednak pod koniec roku. Wtedy to pojawi się Burial at Sea - Episode One. Będzie to pierwsza z dwóch części kolejnego rozszerzenia. Spodoba się ono wszystkim fanom serii, bo umożliwi sentymentalny powrót do miasta Rapture. Będzie to dodatek fabularny, ale niestety nie ujawniono szczegółów dotyczących przedstawionej historii. Z pewnością nie zabraknie jednak Bookera i Elizabeth, a poza tym można będzie spodziewać się wielu nowych elementów, których do tej pory w Rapture nie było okazji zobaczyć.

Burial at Sea - Episode One kosztować ma już więcej, bo 14,99 dolarów i, tak jak wspomnieliśmy, udostępnione zostanie pod koniec roku. W Burial at Sea - Episode Two, które zadebiutuje już w przyszłym roku gracze dostaną natomiast możliwość pokierowania Elizabeth. Czekamy na więcej szczegółów, ale już teraz widać, że nudno nie będzie.


Aktualizacja - 31.07.2013, 10:20

Polski wydawca gry, firma Cenega, przypomniała nam o dość istotnej kwestii. Osoby, które w Polsce kupiły edycję premierową gry będą mogły cieszyć się dodatki za darmo. Wszystko dzięki pakietowi Season Pass, który dodawany był do premierowych egzemplarzy Bioshock: Infinite.

Źródło: gamespot, ign, youtube

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  szamal
  2
  ta gra jest slaba?to co polecasz lepszego? uwazam cala serie za jedna z lepszych jakie wyszly ;)
  • avatar
   combo24
   1
   no to się sam o nią rozbiłeś w tym momencie...
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    boczek z cebulka MNIOM MNIOM :)
    • avatar
     Mulciber
     0
     Najmocniejszą stroną Bioshocja była fantastyczna fabuła i niesamowity klimat więc ten dodatek jak dla mnie o du. rozbić.
     • avatar
      Konto usunięte
      -5
      Ta gra jest słaba, żaden dodatek nie ożywi trupa.