Płyty główne

Biostar oferuje całą gamę płyt pod AMD Ryzen z dedykacją dla graczy

przeczytasz w 1 min.

W ofercie producenta znajdziemy kilka modeli z nowej serii AM4, które powinny zainteresować graczy - również tych nieuznających kompromisów.

Firma Biostar jeszcze nie jest zbyt rozpoznawana na naszym rynku, ale z biegiem czasu powoli się to zmienia i jej produkty są oferowane w kolejnych sklepach. W nowej ofercie producenta znajdziemy całą gamę płyt głównych z podstawką AM4 pod procesory AMD Ryzen i układy APU.

Czym wyróżniają się płyty główne firmy Biostar? Producent przede wszystkim postawił na funkcje dla graczy – na pokładzie znalazł się układ sieciowy Dragon Gaming LAN z funkcją optymalizacji łącza pod kątem gier on-line, a także układ audio Biostar Hi-Fi z dodatkowymi usprawnieniami wpływającymi na lepszą jakość dźwięku. Nie bez znaczenia jest też wzornictwo płyty, bowiem zastosowano tutaj podświetlane osłony Vivid LED oraz funkcję personalizacji podświetlenia Vivid LED DJ.

Biostar Racing X370GT7

W ofercie producenta znajdziemy płyty z serii Racing X370 z topowym chipsetem X370, która powinna zainteresować najbardziej wymagających graczy i entuzjastów. Modele te charakteryzują się efektownym wzornictwem, zapewniają świetną funkcjonalność, a przy tym pozwalają na późniejszą rozbudowę komputera. Na uwagę zasługują modele Racing X370GT7, Racing X370GT5, Racing X370GT3, a także miniaturowy Racing X370GTN (mini-ITX).

Biostar Racing B350GTN

Ponadto oferuje on również serię Racing B350 (na bazie chipsetu AMD B350), która jest dobrym wyborem dla tańszych zestawów dla graczy. Modele te sprawdzą się w słabszych konfiguracjach z pojedynczą kartą graficzną, a entuzjaści nadal mogą pokusić się o ewentualne podkręcenie procesora. W ofercie producenta znajdziemy łącznie cztery propozycje: Racing B350GT5, Racing B350GT3, Racing B350ET2 i Racing B350GTN (mini-ITX).

Źródło: Biostar

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  adamjk
  1
  "Firma Biostar jeszcze nie jest zbyt rozpoznawana na naszym rynku"
  Powinno być chyba "rozpoznawalna", ale to i tak drobiazg przy fakcie, że firma istnieje przeszło 30 lat. Na polskim rynku obecna grubo ponad 20 lat. Zawsze była synonimem jakości w przeciwieństwie do Asrocka, ale co ja tam wiem ...
  • avatar
   jarzit
   1
   Starsi pamiętają Biostar w konstrukcjach AMD Athlon i Athlon XP oraz Pentium III i IV. Robiła bardzo dobre płyty i marka była bardzo rozpoznawalna. Później nie miała parcia na nasz rynek lub importer nawalał.
   • avatar
    ff1-ff1
    -1
    Biostar to stara firma (jak na ten biznes). Sprzedawali kiedyś tańsze płyty razem z ECS ,FIC,SOLTEKIEM ale jakoś nie bardzo marketingowo sie wyrabiali. ECS jeszcze był przez jakiś czas a oni jakby sie wycofali. Jakościowo? Poziom podstawowy-tak bym określił.
    • avatar
     sambaverde
     0
     Racing X370GTN (mini-ITX) zapowiada się całkiem fajnie :)