Gry komputerowe

Blizzard ujawnił datę premiery Heroes of the Storm

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
19 komentarzy Dyskutuj z nami

Z pewnością nie zabraknie zainteresowanych najnowszymi informacjami, jakimi pochwalił się Blizzard.

Heroes of the Storm gra

Zapowiedź gry Heroes of the Storm wywołała sporo pozytywnych komentarzy. Z pewnością nie zabraknie zatem zainteresowanych najnowszymi informacjami, jakimi pochwalił się Blizzard.

Producent wspomnianego tytułu poinformował, iż jego premiera będzie miała miejsce 2 czerwca. Platformy docelowe znane były już wcześniej i nic się nie zmieniło - Heroes of the Storm pojawi się na komputerach z Windows oraz Mac OS.

Zagrać można będzie jednak nieco wcześniej, bo już 20 maja. Właśnie tego dnia wystartować mają otwarte beta testy.

"Koncentrując się na rywalizacji zespołowej i naprawdę dynamicznej formie rozgrywki, Heroes of the Storm jest świeżym spojrzeniem na bardzo popularny gatunek. Zbudowaliśmy grę w taki sposób, że jest ona przystępną dla nowych graczy, ale również wystarczającym wyzwaniem dla weteranów, którzy chcą wystawić swoje umiejętności na próbę." - Mike Morhaime, CEO Blizzard Entertainment

Producent zapowiedział, iż w dniu premiery finalnej wersji gry gracze będą mieli do dyspozycji aż 30 bohaterów ze światów Warcrafta, StarCrafta i Diablo. Rywalizacja toczyć będzie się na 7 zróżnicowanych mapach, a każda z nich oferować ma unikalne wyzwania. W późniejszym terminie pojawiać mają się kolejne postacie oraz nowe areny.


Źródło: polygon, youtube

Komentarze

19
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Świetny zwiastun :)
 • avatar
  HOTS GETS GOLD! :)
 • avatar
  Gram w Hotsa, wciąga cholernie. Bez mikropłatności da się grać, na pewno nie jest to tytuł pay 4 win.
 • avatar
  Ludzie grający w LoL mówią, że jest zbytnio uproszczone i skupione na mikropłatnościach. Co tam się musi dziać, jeśli z tego powodu nie dotykam LoL i zostaję przy Docie. Blizzard plz.
 • avatar
  Blizzard w tym roku jest bardzo produktywny.

  Wydaje Heroes of the Storm
  Wystartowała beta Legacy of the Void i pewnie w tym roku premiera.
  Beta "Titana" startuje we wrześniu.
  Nowy dodatek do WoWa
  Dodatek do Heartstone

  Bardzo dużo. Zupełnie jak nie Blizzard.

  Ale to dobrze.
  -1
 • avatar
  Data premiery nie ma zbyt dużego znaczenia dla dostępności tej gry, bo klucze można kupić od 1zł (oczywiście nie bezpośrednio od blizzarda ;]) a na upartego "złowić" za darmo w internecie (klucze przewijają się wszędzie :p)
 • avatar
  A co do samej gry to hots jest naprawdę niezłym urozmaiceniem dla gracza lola (np. mnie :P), bo niby jedno i drugie to moba a jednak są różnice, które sprawiają, że można grać w oba tytuły jednocześnie nie odnosząc wrażenia, że to takie same gry. Dodatkowo hots od niedawna zaczął "przyciągać" mnie bardziej niż lol. Duży wybór rozbudowanych map, ciekawe i krótko mówiąc inne rozwiązania niż w grach tego typu. Polecam! :)
 • avatar
  A mnie jakoś ta gra nie przypadła do gustu.