Gry

Blood Bowl 2 na premierowym zwiastunie

przeczytasz w 1 min.

Jeżeli uważacie, że futbol amerykański już sam w sobie jest brutalny, z pewnością nie mieliście okazji zetknąć się z Blood Bowl.

Blood Bowl 2

Jeżeli uważacie, że futbol amerykański już sam w sobie jest brutalny, z pewnością nie mieliście okazji zetknąć się z Blood Bowl. Na rynku właśnie zadebiutowała druga odsłona tej serii, czemu towarzyszył, zgodnie z tradycją, premierowy zwiastun.

Blood Bowl II to kolejna próba przeniesienia futbolu amerykańskiego do świata Warhammer Fantasy. Gracz wciela się w trenera drużyny Reikland Reavers, której zawodnicy wywodzą się, rzecz jasna, z tego właśnie uniwersum. 

Mnóstwo akcji i dawka brutalności, która zadowoli nawet najbardziej sadystycznych graczy. A to wszystko w ładnej oprawie wizualnej, dla której specjalnie przygotowany został nowy silnik. Tak brzmią zapowiedzi.

W ręce graczy oddano kampanię fabularną oraz tryb ligi. Nie zabrakło jednak także możliwości zabawy dla wielu graczy. Co wy na to? Jeśli wciąż nie możecie się zdecydować sprawdźcie najnowszy zwiastun:

A co na to wszystko recenzenci? Cóż, ponownie zdania są bardzo podzielone, co zaowocowało średnią na poziomie 74 proc. Z drugiej strony, nie ma się co dziwić – w końcu Blood Bowl 2 to zdecydowanie nie jest gra dla każdego.

Gra Blood Bowl 2 dostępna jest na PC oraz konsolach Xbox OnePlayStation 4.

Źródło: GameWatcher, Metacritic

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    demno
    3
    Mam takie małe ale do autora gra nie obejmuje świata Warhammer 40K ale Warhammer Fantasy co jest znaczącą różnicą.