Audio

Boombox do iPhone zasilany energią słoneczną

przeczytasz w 1 min.

Za oknem mamy bezchmurną pogodę, więc każdy z was chyba przyzna, że to najlepszy czas na imprezę pod gołym niebem? Jak wiadomo, żadna dobra impreza nie może odbyć się bez muzyki. Co jednak zrobić, jeśli nasze spotkanie odbędzie się daleko od jakiegokolwiek źródła prądu? Tutaj z pomocą przyjdzie nam Eton Soulra XL, czyli boombox dla iPoda zasilany energią słoneczną.

Warto przeczytać:
Magiczny akumulator dla klawiatury Apple

Boombox ładuje się 5 godzin i tyle samo czasu gra na jednym ładowaniu. Całość składa się z dużego panelu dotykowego, ośmiu dobrej jakości głośników o mocy 22 W RMS oraz wymienialnego akumulatora o pojemności 2000 mAh. Urządzenie obsługuje wszystkie generacje iPodów Touch oraz iPhone'ów.

 

Na stronie Eton już można zamawiać Soulra XL. Kosztuje ono 300 $, a jego wysyłka zacznie się już za 10 dni. Może warto kupić takie urządzenie młodszemu rodzeństwu lub własnym dzieciom? Dzięki 5-godzinnemu czasowi pracy spotkanie naszych podopiecznych na pewno skończy się przed godziną dziesiątą wieczorem. Możliwe, że niedługo to lub podobne mu konstrukcje pojawią się także w Polsce.

Źródło: CNet,

 

Polecamy artykuły: 
 
Tablet czy netbook - co jest lepsze?AMD Phenom II X4 980 Black Edition - cztery rdzenie w dobrej cenieEFI vs BIOS - najważniejsze różnice

 

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Lepiej by było, gdyby to miało opcję ładowania przez ładowarkę sieciową, a w czasie plenerowego grania ogniwa słoneczne utrzymywałyby odpowiedni poziom energii w baterii, do czasu zajścia słońca. Przecież nie będę tego trzymał na dworzu, żeby się przed "imprezą" naładowało... Pomysł fajny - cena niezbyt.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Nie ma jak nieść na ramieniu, imo syf :D
   • avatar
    Szymon331
    0
    Do mnie to przemawia ale taki mały panelek niewiele tu da, niestety.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     facepalm
     • avatar
      czapelka21
      0
      Jest dobrze, działeczka => grilek => muza, szczególnie że prądu nie ma pod reką. Przydatne na pewno choć drogie.