Gry

Oto Twój wróg - zobacz nowy trailer Borderlands 2

przeczytasz w 1 min.

Kolejne wideo z Borderlands 2

Zainteresowani rynkiem gier wiedzą doskonale, że ostatnio sporo mówi się o Borderlands 2. Twórcy nadal jednak nie szczędzą nowych materiałów.

Do najbardziej interesujących informacji jakie pojawiły się do tej pory bez wątpienia zaliczyć należy te, o wyższości wersji PC na konsolowymi. Razem z nimi pojawił się też świetny, humorystyczny trailer, a wszystko to zebraliśmy w informacji Borderlands 2: gra w wersji PC będzie najlepsza - nowy, interesujący trailer i gameplay.

A skoro o wersji PC mowa, to znane są już jej wymagania sprzętowe, które na szczęście nie należą do zbyt wygórowanych i grą cieszyć będą mogli się także właściciele nieco starszych komputerów.

Borderlands 2 gra trailer klasy postaci

Tyle w kwestii przypomnienia, teraz wróćmy do najnowszych materiałów. Otóż zaskoczenia nie będzie, bo twórcy po raz kolejny uraczyli nas trailerem gry.

Jest on jednak o tyle ciekawy, że w bardzo interesujący sposób przedstawia klasy postaci z Borderlands 2. Można zobaczyć zatem jak prezentuje się i co potrafi Gunzerker, Commando, Assassin i Siren.

Materiał opatrzony jest komentarzem Przystojnego Jacka - jednego z głównych przeciwników. Od razu zaznaczamy jednak, że jego pseudonim nie został nadany mu przez naszą redakcję. Jegomość jest ponoć na tyle nieskromny, że sam zaczął określać się takim mianem.

Poza dbaniem o wizerunek Jack ma jednak także kilka innych bardziej szkodliwych zainteresowań, o czym gracze przekonają się już w trakcie rozgrywki.

Premiera gry Borderlands 2 zaplanowana została na 21 września.  Prócz PC tytuł ten pojawi się także na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3.
 

Więcej o grach FPS:

Źródło: youtube, neoseeker

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  A dziś Valve wypuszcza kolejny duży, DARMOWY update do Team Fortress II - co-op Mann vs. Machine :) Redakcjo, warto o tym napisać!
  • avatar
   projectdarkstar
   2
   Jedynka była zajefajna, gram do dzisiaj.
   Na dwójkę czekam z niecierpliwością.
   Jednakże wolałbym, gdyby wydali grę w całości a nie pocięli ją by sprzedać DLC...
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Fantastyczna gra. Jedynkę przeszedłem ze znajomymi na 3-4 posiedzenia, nie mogliśmy się oderwać. Z kolejną częścią pewnie będzie podobnie.

    A jeśli chodzi o nowe, darmowe DLC do TF2, czekam niecierpliwie.
    • avatar
     MiKo400
     -6
     Gra jest świetna, lecz niestety grafika jest trochę podstarzała. :(
     • avatar
      Eklerek
      0
      Oby była tak dobra jak jedynka.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Nigdy nie grałem w pierwszą część i żałuję, ale co zrobić jak się ma elektrozłom zamiast komputera w domu.
       • avatar
        Sakret
        0
        To dobrze żę twórcy zaczeli zwracać uwagę na komputery stacjonarne , tak powinny zrobić inne firmy. Bo na pewno liczbowo komputeró jest więcej niż konsol, a żeby produkt sprzedać w jak największej ilości to trzeba otworzyć ręce do użytkowników PC. Co do gry to najbardziej mi się podoba assassin lubie cichych zabójców więc mam do niego wielki sentyment ;]
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         No... są wakacje więc nie orientuje się... ile dni do premiery :P :P ? Must Have.