Gry komputerowe

Brakuje Ci wyścigów na Steam? Jest dobry news

przeczytasz w 1 min.

Forza to jedna z lepiej znanych i wyżej ocenianych serii gier wyścigowych. Microsoft postanowił, że dołączy ona do platformy Steam i to już wkrótce.

Forza Horizon 4 trafi na Steam

Nie chodzi bowiem o kolejną odsłonę tej serii, ale o ostatnią z tych, które już zadebiutowały, a mianowicie Forza Horizon 4. Przygotowana przez Playground Games produkcja zostanie zaproponowana nowej publice już 9 marca i zainteresowanych nią nie powinno zabraknąć.

Steam wciąż bije swoje rekordy popularności, a wśród milionów graczy korzystających z tej platformy są i ci sympatyzujący z wyścigami. Forza Horizon 4, która debiutowała w 2018 roku, w recenzjach zgarnęła noty na poziomie niemal 90% i wciąż jest bez wątpienia godną uwagi propozycją.

Forza Horizon 4 z cross-play

Playground Games oraz Microsoft zadbają tutaj o wydanie, które będzie odpowiadało tym z innych platform, a więc z opublikowanymi do tej pory aktualizacjami. Na Steam pojawią się też dodatki i pakiety samochodów, trzeba będzie jednak je kupić oddzielnie, nie zostaną sprezentowane.

Wartą odnotowania informacją jest bez wątpienia wzmianka o trybie cross-play. Gracze sięgający po Forza Horizon 4 na Steam będą mogli pościgać się razem ze swoimi przyjaciółmi i rywalami, którzy mają grę w wersji na konsole Xbox, PC ze sklepu Microsoftu czy korzystają z oferty Game Pass Ultimate.

Macie Forza Horizon 4 w swojej kolekcji czy może dokonacie zakupu właśnie teraz, na Steam?

Źródło: Xbox

Warto zobaczyć również:

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  dariuszd1
  0
  A problemy z połączeniem w zakładce granie/operacje sieciowe Xbox w Windows 10, które warunkują ów tryb multi w tej grze nadal nie będą rozwiązane?
  Łączność z serwerem: Zablokowane. Tak mam od momentu instalacji Windows i tak miałem na poprzednim systemie przed instalacją niezmiennie przez wiele lat... Pogratulować Microsoftowi tryby multiplayer Xbox Live.
  • avatar
   Ahura
   0
   jakoś mi nie brakuje