• benchmark.pl
 • Gry
 • Być może więcej graczy przekona się o tym, jak słabo wypadł Godfall
Gry

Być może więcej graczy przekona się o tym, jak słabo wypadł Godfall

przeczytasz w 1 min.

Jest szansa, iż Godfall zostanie wydany również na PlayStation 4. Ilu będzie chętnych do zakupu to już inna kwestia.

Godfall może trafić na PlayStation 4

Twórcom Godfall udało się zapewnić grze spory rozgłos, była bowiem pierwszą oficjalnie potwierdzoną produkcją na PlayStation 5. Tyle tylko, że zapowiedzi od samego początku nie porywały, już w dniu premiery zaczęły pojawiać się mocno przeciętne recenzje i w tym względnie w kolejnych tygodniach nic się nie zmieniło. Korekcie może ulec za to lista platform docelowych.

Aktualnie Godfall dostępny jest na PlayStation 5 oraz PC (za pośrednictwem Epic Games Store). Wedle zapisów na oficjalnej stronie internetowej PEGI, wkrótce możemy doczekać się również wersji na PlayStation 4. Mowa bowiem o źródle, które z reguły nie publikuje niczego przypadkowo. Bo przedwcześnie i owszem.

Godfall

Godfall nie spodobał się dziennikarzom, ale i graczom

Godfall w wersji na PlayStation 5 zebrał przeciętne recenzje w branżowych mediach, średnia ocen dobiła do 61%. Jeszcze bardziej surowi okazali się gracze, w ich przypadku średni ocen zatrzymała się na 49% (dane z metacritic). Przy wersji PC było zresztą jeszcze nieco gorzej.

Od samego początku nie stanowiło tajemnicy, że Sony zadbało o wyłączność na pół roku - jeśli chodzi o dostępność Godfall na konsolach. Typowano jednak raczej debiut na nowych Xboxach, a nie na poprzedniej generacji. Jeśli informacje się potwierdzą, zagracie na PlayStation 4?

Źródło: pegi.info

Warto zobaczyć również:

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Marucins
  1
  Ej serio, co to ma być za tytuł?
  "Być może więcej graczy przekona się o tym, jak słabo wypadł Godfall"
  • avatar
   kitamo
   0
   Gra jest ładnie wykonana ale jest wtórna maksymalnie i po prostu szybko sie nudzi.
   • avatar
    myszka91
    0
    Gra została mocno zjechana już przed premierą bo to nie był EX ale tytuł też na PC, macie porównanie z Returnal który jest tak samo jak to napisał użytkownik kitamo tytułem wtórnym który szybko się nudzi ale to już jest czysty EX więc nie można mówić, że to tytuł na miarę Godfall bo fanboje Sony będą źli.
    • avatar
     szymcio30
     0
     Nie było do końca wiadomo czy Godfall będzie od razu na PC, ale szum zrobił bo potem AMD przekonywało iż potrzebuje min 12GB Vram. Oczywiście okazało sie to zabiegiem marketingowym. Ładna grafika plus dodanie RT nie czyni tej gry wybitną
     • avatar
      Ad_Lou
      0
      zagrałem tylko dlatego, że dostałem ją jako gratis do karty i no, nie porwała mnie, po kilku godzinach usunąłem i zapomniałem, że posiadam...