Klawiatury

Solidna „membranówka” od California Access

przeczytasz w 1 min.

Chcesz, by na twoim biurku pojawiła się solidna klawiatura gamingowa, ale nie chcesz za to zbyt głęboko sięgać do kieszeni? Zwróć uwagę na model California Access Raptor II CA-1412.

California Access Raptor II CA-1412 to gamingowa klawiatura, która przyciąga wzrok zadziorną stylistyką i nie przestaje robić wrażenia już podczas samej rozgrywki. Że tak jest, zapewnia przynajmniej jej producent, zwracający uwagę na kilka istotnych cech charakterystycznych tego modelu.

Jedną z tych najważniejszych cech jest fakt, że klawiatura wykorzystuje „wysokiej klasy” membrany kopułkowe i „dobrze spasowane” prowadnice, czego efektem ma być przede wszystkim precyzyjne działanie, ale też długa żywotność, szacowana na 10 milionów kliknięć. Równie trwałe (to znaczy: nieścieralne) mają być znaki, które zostały naniesione na klawisze za pomocą laserowego cięcia. 

California Access Raptor II CA-1412 wygląd

Rozgrywkę w każdych warunkach uprzyjemnia blokada klawisza Windows i wieloklawiszowy anti-ghosting (eliminujący błędy związane z nieprawidłowym rejestrowaniem skomplikowanych sekwencji), a po zmroku przydatne może okazać się efektowne, czerwone podświetlenie LED-owe, które można regulować w zakresie 3 poziomów natężenia. Dopełnieniem całości są klawisze z FN do obsługi multimediów i funkcji systemowych. 

Klawiatura California Access Raptor II CA-1412 jest już dostępna w sprzedaży, a jej cena wynosi 79,90 zł. Poniższy materiał wideo pozwala przyjrzeć się temu urządzeniu z bliska:

Źródło: California Access

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!