Gry

Children of Morta zadebiutuje już latem - znamy cenę

przeczytasz w 1 min.

Na roguelike RPG przygotowywany przez studio Dead Mage nie trzeba będzie długo czekać. Nie należy obawiać się też szczególnie wysokiej ceny.

11 bit studios ujawniło ważne informacje dotyczące bardzo ciekawie zapowiadającego się Children of Morta. Okazuje się, że premiera gry jest już naprawdę blisko.

Efekty pracy studia Dead Mage (wspomniane 11 bit studios pełni rolę wydawcy) można będzie podziwiać już latem. Lista platform docelowych jest tutaj dość szeroka, obejmuje nie tylko PC, ale też konsole Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch.

Cena w cyfrowej dystrybucji wynosić będzie 79,99 złotych. Nie jest jasne, czy tyle samo kosztować będzie wydanie pudełkowe (niedostępne w przypadku wersji na Xbox One).

Jeśli o Children of Morta słyszycie po raz pierwszy to śpieszymy z wyjaśnieniami, iż należy nastawiać sie tutaj na grę roguelike RPG. Akcja będzie rozgrywała się w odległej krainie. Jak twierdzą sami twórcy to przede wszystkim opowieść o emocjach, które dotykają każdego z nas - miłości, nadziei, tęsknocie, a także niepewności, stracie i poświęceniach, jakie niekiedy trzeba podjąć by ratować najbliższych.

„Daj wplątać się w przygodę niecodziennej rodziny bohaterów. Gdy ich ziemie zaczyna trawić mroczne zepsucie, strażnicy góry Morta muszą przeciwstawić się pradawnemu złu. To nie historia o ratowaniu świata. To historia dzielnej rodziny starające się wytrwać w jedności, gdy wszystko wokół pożerane jest przez ciemność.”


Źródło: 11 bit studios

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    papuas
    0
    Rety, chyba na Atari była lepsza grafika.
    Rozumiem, że to celowy zabieg twórców gry. Uważam jednak, że przesadzili z tymi pikselami....