Gry

Ciekawe nowości zmierzają do Star Wars: Battlefront

przeczytasz w 1 min.

Lada dzień Star Wars: Battlefront wzbogaci się o tryb offline. Znacznie ciekawiej ma być jednak we wrześniu.

Jeszcze przed premierą Star Wars: Battlefront nie brakowało głosów, że tytuł ten będzie tak naprawdę atrakcyjny dopiero w momencie pojawienia się wszystkim planowanych aktualizacji i dodatków. Właśnie nadciągają kolejne.

Już 21 lipca w grze pojawi się tryb offline „Starcie”. Oznacza to, że można będzie stanąć do rywalizacji z botami i to nie tylko w pojedynkę, ale również, chociaż to już na konsolach, w kooperacji na podzielonym ekranie. Do dyspozycji będzie rywalizacja w Ataku AT-AT oraz Eskadrze.

Nieco później, również w ramach darmowych aktualizacji rozgrywka wzbogacona zostanie o nowe zlecenia od Huttów i kolejne typy broni.

Jeszcze ciekawiej ma być w okolicach września. Wtedy to wydany zostanie dodatek Gwiazda Śmierci. Przyniesie on nowe mapy do walki lądowej i pojedynków w przestrzeni kosmicznej, pojawi się też niedostępne wcześniej uzbrojenie, gwiezdne karty, a nawet dwóch nowych bohaterów. Dodatek Gwiazda Śmierci dostępny będzie w ramach Przepustki Sezonowej, ale przewidywana jest również opcja nabycia go oddzielnie.


Źródło: starwars.ea

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Marucins
    0
    To jeszcze w to ktoś gra?