Telewizory

Ciesz się muzyką ze Spotify na telewizorze Samsung Smart TV

przeczytasz w 1 min.

Telewizory Samsung Smart TV z lat 2015 i 2016 otrzymały nową wersję aplikacji Spotify. Teraz także dla posiadaczy darmowych kont.

Jeżeli telewizor ma stanowić centrum domowej rozrywki, to musi też pozwalać na korzystanie z najważniejszych aplikacji multimedialnych. W myśl tej zasady właściciel usługi Spotify przygotował nową aplikację, specjalnie z myślą o telewizorach Samsung Smart TV z lat 2015 i 2016.

Do tej pory posiadacze telewizorów Samsung Smart TV mogli korzystać z aplikacji Spotify tylko wtedy, gdy byli abonentami Premium. Teraz się to zmienia i ponad 30 milionami utworów dostępnych w bazie usługi cieszyć się mogą także ci, którzy posiadają darmowe konta.

Nowa aplikacja została zoptymalizowana pod kątem dużego ekranu, dzięki czemu korzystanie z niej na telewizorze ma być w pełni wygodne. Funkcja Spotify Connect sprawia ponadto, że sterować odtwarzaczem możemy także za pomocą smartfona i tabletu. 

Aplikacja Spotify w nowej wersji jest dostępna na telewizory Samsung Smart TV wyprodukowane w roku 2015 lub 2016 i wyposażone w system Tizen 2.3 lub nowszy. Posiadacze starszych odbiorników wciąż mogą korzystać z aplikacji Spotify Premium. 

Źródło: Spotify

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  drcocaina
  0
  Jak jestem użytkownikiem i zwolennikiem Spotify stwierdzam, że mamy w artykule małe przejęzyczenie. Mianowicie zamiast cyt.: "W myśl tej zasady właściciel usługi Spotify przygotował nową aplikację, specjalnie z myślą o telewizorach Samsung Smart TV z lat 2015 i 2016". Winno być "W myśl zasady jak nie posmarujesz to już więcej nie zarobisz.....". Tylko mam dylemat kto w tym przypadku komu. Bo chodź Spotify przybywa użytkowników to zasadnicze pytanie się nasuwa - jaki mają apetyt. Tyle w temacie.
  • avatar
   raffal81
   0
   Na pewno skorzystam na moim samsungu ;))))
   • avatar
    zielony888
    0
    Na Philipsie z Android TV dostępne jest już od maja tego roku, jednak to był dobry ruch postawić na telewizor z tym systemem.