• benchmark.pl
 • Gry
 • Cyberpunk 2077 nie pojawi się szybko - rok 2016 należeć ma do Wiedźmina
Gry

Cyberpunk 2077 nie pojawi się szybko - rok 2016 należeć ma do Wiedźmina

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
12 komentarzy Dyskutuj z nami

Na świetnie zapowiadające się Cyberpunk 2077 trzeba będzie jeszcze poczekać.

Wiedźmin 3

Biorąc pod uwagę dotychczasowe dokonania studia CD Projekt RED oraz pierwsze zapowiedzi dotyczące Cyberpunk 2077 trudno dziwić się, że z tytułem tym już teraz związane są ogromne nadzieje. Szybko nie przekonamy się jednak, czy zostaną spełnione.

W ostatnich dniach w sieci zaroiło się od doniesień, wedle których premiera Cyberpunk 2077 zaplanowana została na przyszły rok. Brzmiały one mało prawdopodobnie, dlatego też podeszliśmy do nich z dużą rezerwą. Słusznie, ponieważ CD Projekt szybko wszystko zdementowało. Ostatnio temat ten został rozwinięty nieco bardziej, już na spokojnie.

Adam Kiciński, prezes CD Projekt, dał jasno do zrozumienia, że kolejne 12 miesięcy to czas, w którym wciąż w centrum uwagi będzie Wiedźmin 3: Dziki Gon. W głównej mierze związane jest to z premierą drugiego dużego dodatku (Krew i Wino), ale szykowane są podobno też inne elementy. Na Cyberpunk 2077 w związku z tym trzeba jeszcze poczekać.

„Mamy zaplanowaną datę premiery, ale powiemy o niej, gdy będziemy gotowi rozpocząć promocyjne działania. Na razie skupiamy się na Wiedźminie i nie będziemy odciągać uwagi graczy od produktu, który jest obecnie dostępny, monetyzuje się i w każdej chwili może dostarczyć nowym graczom fenomenalnej zabawy.” - Adam Kiciński, prezes CD Projekt

Cóż, zainteresowanym Cyberpunk 2077 pozostaje uzbroić się w cierpliwość i nie wierzyć już w doniesienia mówiące o szybkiej premierze. Co do drugiego z wymienianych tu tytułów to pamiętajcie, że wiele ciekawych informacji na jego temat znajdziecie w naszym benchmarkowym centrum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon.

Źródło: forbes, money.pl

Komentarze

12
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Marucins
  Szczerze, ktoś liczył że Cyber pojawi się w 2016?
  9
 • avatar
  Konto usunięte
  Kto miał parcie na Wieśka, już zdążył go przejść (i to pewnie ze 2 razy). Kto tak naprawę "przespał" ten tytuł, ten może kupić go w każdej chwili - czy na rynku będzie Cyberpunk 2077 czy też nie.
  Jak dla mnie CDPR - choć najbardziej szanowane przeze mnie studio, dorabia sobie ideologię do zwykłego opóźnienia.
  Miejmy nadzieję, że Cyberpunk 2077 zawita na rynku jeszcze pod koniec 2016 roku.
  -19
 • avatar
  Konto usunięte
  Nie z niczego ten tytuł 2077;)