Gry PlayStation 4

Days Gone pokazane na nowym, fabularnym zwiastunie

przeczytasz w 1 min.

Premiera Days Gone zbliża się coraz większymi krokami. Sony zaprezentowało zwiastun skupiający się na warstwie fabularnej.

Z okazji State of Play, firma Sony miała przypomnieć nam o grach zbliżających się na konsole PlayStation 4. Można było domyślać się, że nie zabraknie wśród nich Days Gone. Słusznie.

Produkcja przygotowywana przez Bend Studio określana jest obecnie jako jedna z najciekawszych gier zmierzających na wspomnianą platformę. Zapowiedzi brzmią na tyle obiecująco, iż powodów na niepokoju nie widzą nawet osoby z grona tych, którym gry o zombie nieco się już znudziły. W Days Gone ma chodzić o coś więcej niż tylko bezmyślną eksterminację nieumarłych.

Już kilka miesięcy temu padły zapewnienia, iż fabuła będzie istotnym elementem Days Gone. Nowy zwiastun skupia się właśnie na niej wyraźnie sugerując, iż przed bohaterem bardzo trudne zadanie, a niebezpieczeństwo czaić będzie się także ze strony innych ocalałych ludzi.

Materiał przypomina również o dacie premiery gry. Days Gone zadebiutuje niemal równo za miesiąc - 26 kwietnia.


Źródło: PlayStation

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    piotreeeek
    -4
    O ile cutscenki wygladaja nawet spoko, tak gameplay w tej grze to festiwal drewna i skikającej animacji. Lepiej zaczekać na remaster w 60fps na PS5 za kilka lat.