• benchmark.pl
 • Gry
 • Szukacie dobrej gry z gatunku hack-n-slash? W takim razie powinniście wypróbować ten tytuł!
Gry

Szukacie dobrej gry z gatunku hack-n-slash? W takim razie powinniście wypróbować ten tytuł!

Seweryn Kułak | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Na Diablo IV pewnie przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, jednak nie oznacza to, że na rynku brakuje dobrych gier z gatunku hack-n-slash. Jedną z nich bez wątpienia jest Demon Skin.

Demon Skin – gra zadebiutuje już w kwietniu 2021 roku

Od momentu premiery ostatniego zwiastuna Diablo IV minęło już trochę czasu. Nie inaczej jest w przypadku Diablo II: Ressurected, które ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Jeśli jednak uwielbiacie gry z gatunku hack-n-slash, to koniecznie powinniście wypróbować Demon Skin. Gra trafi na platformę Steam już 13 kwietnia 2021 roku. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun Demon Skin. 

Demon Skin – główne założenia

W Demon Skin wcielimy się w tzw. wędrowca, którego głównym zadaniem jest przemierzanie różnych, wrogich światów, aby pokonywać napotkanych na drodze przeciwników i bossów. W tym celu, twórcy przygotowali dosyć pokaźny arsenał broni, bowiem jest jej ponad 30 typów. Warto tutaj zaznaczyć, że nie wszystkie sprawdzą się dobrze przeciwko różnym przeciwnikom, bowiem tych również będzie sporo – od jaszczurów, czy pająków, po golemy i zombie, kończąc na wilkołakach.

W grze nie zabraknie również rozbudowanego systemu rozwoju, który pozwoli nam m.in. wzmonić nasze zdrowie, czy wytrzymałość. Na ten moment gra zmierza wyłącznie na PC. W późniejszym okresie 2021 roku, produkcja ma trafić również na PS4, Xbox One oraz Nintendo Switch. 

Jak wrażenia? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: VG 247

Warto zobaczyć również: 

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Yesusik
  Przecież to platformówka 2.5D... idź w prawo, omijaj przeszkody, eliminuj przeciwników - jak to się ma do typowego hack'n'slash !!!!????!!!! o.0
  14
 • avatar
  Batyra
  Jakby to było na silniku Duke Nukem Manhattan?
  1
 • avatar
  Blejd
  Chętnie ogram :)
 • avatar
  Xclusive
  Kolejna z serii gier promująca satanistyczne akcenty - już sam tytuł nawiązuje do demonizmu. Takie gry powinny być zakazywane !
 • avatar
  Dzentel
  Veni vidi ... Ekm przyszedłem kliknąłem pozostaje teraz tylko, ale chwila gdzie ta gra hacknslash?
 • avatar
  direct39
  Trzeba zagrać, by ocenić. Sam trailer nie oddaje zbytnio charakteru rozgrywki. Nie wiadomo czy to będzie bardziej zręcznościowe jak platformówka, czy bardziej postawią na rozwój postaci. Niemniej chętnie sprawdzę jak już wyjdzie.