Gry

Destiny 2 nadciąga - Activision podgrzewa atmosferę

przeczytasz w 1 min.

Rozwój Destiny dobiegł końca, najwyższa pora na pierwszą prezentację nowej odsłony.

Sytuacja dotycząca Destiny 2 jest naprawdę ciekawa. O pracach na grą wiadomo od kilkudziesięciu miesięcy, spekuluje się nawet o dacie premiery, a oficjalnej zapowiedzi wciąż się nie doczekaliśmy. Wkrótce powinno się to jednak zmienić.

Profile marki Destiny zostały dosłownie przed chwilą zaktualizowane. Opublikowano na nich wymowną grafikę dotyczącą właśnie Destiny 2. Activision nie podaje przy tym żadnych konkretów. Podobne kroki podejmowane przez producentów czy wydawców oznaczają zazwyczaj jednak tylko jedno - lada chwila doczekać powinniśmy się pierwszej prezentacji gry.

Destiny 2

Tym bardziej, iż nieoficjalne doniesienia sugerują premierę w tym roku i to wcale nie w okresie bożonarodzeniowym, ale już we wrześniu.

Wszystko wskazuje na to, że Destiny 2 dostępne będzie nie tylko na konsolach obecnej generacji, ale również na PC. „Zasięg” nowej odsłony ma być bowiem szerszy niż było to w przypadku Destiny, które swoją drogą jutro otrzyma ostatnią aktualizację.

Źródło: Destiny The Game

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Sethis
  3
  Jak nie będzie dedykowanych serwerów pod PvP to niech w doope się ugryzą, do dziś też nie potrafią zbalansować broni w pierwszej części to i w kolejnej będzie podobnie.
  Liczę na to że przynajmniej nie wykastrują misji z podstawki do kolejnych DLC które mają w zwyczaju wypuszczać w cenie jak za połowę gry...
  • avatar
   pixi12
   -3
   http://allegro.pl/show_item.php?item=6765999382