Gry komputerowe

Detached - walka o przetrwanie w kosmosie rozpocznie się za miesiąc

przeczytasz w 1 min.

W kosmosie trudno jest przeżyć, jeśli z kapsuły pozostają tylko szczątki. W Detached gracz będzie musiał jednak udowodnić, że ma umiejętności.

W Detached zostaniemy przeniesieni w przestrzeń kosmiczną zainspirowaną (czego nie ukrywają twórcy) filmem Grawitacja. Naszym zadaniem będzie przetrwanie, w czym pomocny może okazać się nasz skafander o ponadprzeciętnych możliwościach, takich jak tarcza ochronna, przyspieszenie czy miotacz impulsów elektromagnetycznych. Od ich opanowania oraz zachowania spokoju zależeć będzie sukces.

Katowiczanie z Anshar Studios zapowiadają emocjonującą opowieść, która rozpoczyna się tuż po groźnej (i dość tajemniczej) katastrofie kosmicznej. W fabułę wprowadza nas świeżutki zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej:

Jak mogliście zauważyć, znana jest już data premiery gry Detached. Debiut odbędzie się dokładnie za miesiąc, 18 maja. Datę tę zaznaczyć w swoich kalendarzach powinni przede wszystkim posiadacze gogli VR HTC Vive i Oculus Rift, jako że to właśnie z myślą o nich tworzona jest ta produkcja. A czego należy się po niej spodziewać?

„Odkryj opuszczone lokacje, w których znajdziesz potrzebne do przeżycia zapasy tlenu i paliwa. Rozwiązuj logiczne zagadki, by sukcesywnie przemieszczać się do coraz odleglejszych fragmentów kosmicznej kolonii i poznawać nowe lokacje, które dotychczas nie zostały ukazane we wczesnym dostępie gry. Spróbuj pokonać dynamiczny odcinek, przelatując przez wnętrze kosmicznej platformy. Doświadcz ogromu zniszczeń, próbując znaleźć wyjście ze szczątków ogromnego statku matki” – czytamy w zapowiedzi.

Dla przypomnienia – to pierwsze 4 minuty rozgrywki:

Źródło: Anshar Studios

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    0
    Detach... Detach... Detach... Detach...