Gry

Dodatek Far Harbor do Fallout 4 już dostępny

przeczytasz w 1 min.

Far Harbor to największy dodatek do Fallout 4. Dziś ma miejsce jego premiera.

Bawiący się przy Fallout 4 z potrzebować będą teraz jeszcze więcej czasu. Zgodnie z planami debiutuje bowiem dodatek Far Harbor.

To największe z wydanych do tej pory rozszerzeń. Producent przygotował nie tylko nowy wątek fabularny i kolejne tereny do zwiedzania, ale również szereg z pozoru drobniejszych elementów, takich jak niewidziane wcześniej potwory czy elementy ekwipunku.

„W Far Harbor nowa sprawa dla agencji detektywistycznej Valentine'a wysyła cię na poszukiwania młodej kobiety i tajnej kolonii syntków. Opuść wybrzeże Maine i popłyń w kierunku tajemniczej wyspy zwanej Far Harbor, gdzie podwyższone poziomy radiacji ukształtowały jeszcze bardziej dziki świat. Konflikt pomiędzy syntkami, Dziećmi Atomu i tubylcami narasta... Czy podejmiesz wysiłek, by zaprowadzić pokój, a jeśli tak, to za jaką cenę?”

Far Harbor trafia na PC oraz konsole Xbox OnePlayStation 4. Poniżej zobaczyć możecie materiał wideo, który przybliża dodatek i prace nad nim.


Źródło: BethesdaSoftworksUK

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Anonim20
  1
  Miałem okazje brać udział w beta testach tego DLC (jak i poprzednich do F4 jak i innych gier Bethesdy)

  DLC miało być super uber a jest słabe, fajnie ,że jest nowa lokacja to cieszy, klimacik nawet nawet, nowego sprzętu jest tyle co kot na płakał.

  Nowe zadania główne, są okej ale tyłka nie urywają no i poboczne czyli jedna wielka pętla w kółko to samo co w podstawce, to samo tyczy się zadań dla frakcji.

  Optymalizacja nic się nie poprawiła, beka totalna bugów, glitchy i skopanych NPC w becie było od groma w finalnym DLC jest lepiej ale...cóż nie wszystko naprawione, nic nowego u Bethesdy, zaślepieni fani naprawią za nich

  Bardzo przypomina Point of Lookout z F3

  Niestety Krew i Wino orze na każdy sposób to DLC jak i całego F4
  • avatar
   prime27pl
   0
   Bajka :D
   • avatar
    Roller Mobster
    0
    Super. Świetny klimat.