• benchmark.pl
 • Gry
 • Na premierę nowego Dooma jeszcze poczekamy - prezentacja gry dopiero w przyszłym roku?
Gry

Na premierę nowego Dooma jeszcze poczekamy - prezentacja gry dopiero w przyszłym roku?

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
9 komentarzy Dyskutuj z nami

Id Software nie pochwali się szybko swoim nowym tytułem.

Doom gra

Nowa odsłona serii Doom zainteresuje z pewnością wielu graczy. Problem w tym, że cały czas nie wiemy o niej za dużo i wygląda na to, że szybko się to nie zmieni.

Pierwsze szczegóły dotyczące rozgrywki poznaliśmy dzięki relacji osób obecnych na QuakeCon 2014. Id Software pokazywało tam swoje nowe dzieło, ale jeśli ktoś myślał, że wkrótce gra zaprezentowana zostanie również szerszej publiczności to trzeba chyba takie nadzieje porzucić.

Pete Hines, a więc najważniejsza postać w obozie Bethesdy, dość jasno stwierdza, iż fragmenty rozgrywki pokazane na QuakeCon 2014 nie trafią raczej do sieci i tym samym nie będziemy mieli okazji do ich zobaczenia.

"Słuchajcie, nie chcemy prezentować gry, która nie jest na etapie, na którym możemy pokazać ją światu. Wszyscy bacznie by się jej przyglądali, zostałaby sprawdzona klatka po klatce i wielu miałoby od razu uwagi, a przecież normalnie nie powinna ona zostać pokazana nawet na zamkniętym pokazie."

Pytanie zatem, dlaczego w ogóle zdecydowano się na przywoływany zamknięty pokaz?

"Chcieliśmy pokazać coś, co daje pewność, że nadal jesteśmy wiarygodnym studiem, które robi naprawdę fajne rzeczy, które robi gry na jakie gracze czekają i traktuje serię Doom z troską i szacunkiem, który jej się należy."

Kiedy w takim razie spodziewać się oficjalnej prezentacji nowego Dooma? Pete Hines twierdzi, iż stanie się to prawdopodobnie w przyszłym roku, media dopowiadają, że na E3 2015. Czasu zatem jeszcze sporo, a nie mówimy przecież o samej premierze. Wygląda na to, że na nią jeszcze sobie poczekamy.

Źródło: vg247, nerdacy

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  RaV1298
  "Słuchajcie, nie chcemy prezentować gry, która nie jest na etapie, na którym możemy pokazać ją światu. Wszyscy bacznie by się jej przyglądali, zostałaby sprawdzona klatka po klatce i wielu miałoby od razu uwagi, a przecież normalnie nie powinna ona zostać pokazana nawet na zamkniętym pokazie."

  No EA i Ubi powinni tylko się uczyć
 • avatar
  Konto usunięte
  wolę poczekać niż dostać gniota rodem z Ubisoft i ich watch dogs.
 • avatar
  Konto usunięte
  Niech Ubi się uczy jak pokazywać gry i coś czuje że samo ID zobaczyło jaki szum teraz jest jak gra z pokazu nie wygląda tak samo (WD od UBI) i jak potencjalni nabywcy się w tedy czują (wydymani po całości).
 • avatar
  aquadigger
  Andrzej dostał bana, nareszcie. Aż dziwnie trochę bez niego :D
  -1
 • avatar
  Konto usunięte
  Poczekam nawet i pare lat jak bedzie trzeba ale nich to zrobia porzadnie.
 • avatar
  Konto usunięte
  Może chcą uniknąć takiej sytuacji jak Ubi miało z Watch_Dogs :)
 • avatar
  Anonim20
  EA =/= Ubi
  Od paru lat to UbiLol czy tam UbiSzajs jest wielu dziedzinach gorsze.
  :)